Наразі ця сторінка ще не доступна українською
Зелений Центр 10.03.2016 Читати 5 хв

Зелений центр Метінвест нагородив мешканців найчистіших під'їздів Маріуполя

Громадська спілка «Зелений центр Метінвест» нагородила переможців конкурсу «Чистий під'їзд». Призерами проекту стали мешканці 5 багатоквартирних будинків у Центральному, Іллічівському, Лівобережному та Приморському районах Маріуполя. Мешканці третього під'їзду будинку №3 на вулиці Кронштадтській стали власниками нових поштових скриньок. 

Аналогічні подарунки дісталися сусідам другого під'їзду будинку №6 на вулиці 9 Авіадивізії, третього під'їзду будинку №157 на проспекті Металургів та третього під'їзду будинку №46 на вулиці Лютневій. А сусіди першого під'їзду будинку №52 Комсомольським бульваром отримали в подарунок металеві двері. 

«Наші сусіди – по-справжньому дружна команда, – каже Любов Зайчикова, голова комітету мешканців будинку №52 Комсомольським бульваром. – Немає жодного бажання жити у багнюці та чекати, коли працівники жеку наведуть лад у під'їзді. Це наш дім, наше обличчя, і ми хочемо бачити його чистим та затишним». Нагородження переможців проекту перетворилося на маленьке свято двору. Вхід у під'їзд прикрасили різнокольорові надувні кулі, а перед мешканцями виступили артисти народного хору ПК Металургів «Струни серця.  

Координатор громадського союзу «Зелений центр Метінвест» Сергій Магера: - Проект показав головне: чистота та порядок у багатоквартирному будинку багато в чому залежить від того, наскільки дружні та організовані сусіди. Незабаром, коли переважна більшість мешканців багатоквартирних будинків зіткнуться з питанням об'єднання в ОСББ, активність і тісне спілкування з сусідами дуже знадобляться. Нагадаємо, брати участь у конкурсі "Чистий під'їзд" побажали мешканці 42 під'їздів багатоквартирних будинків Маріуполя. Проект проходив у 3 етапи – 6, 13 та 20 лютого, під час яких учасники провели генеральне прибирання на сходових маршах та перед квартирами своїх під'їздів.