Зелений Центр 14.05.2021 Читати 4 хв

Зелений центр Метінвест розпочав прийом заявок на участь у новому проєкті «Допомога кожному»

Громадська спілка «Зелений центр Метінвест» розпочала реалізацію нового проєкту «Допомога кожному». Проєкт спрямований на підтримку ініціатив громади Маріуполя щодо покращення стану відкритих просторів, прибудинкових територій, громадських будівель і житлових будинків. Заявки на участь приймаються до 30 листопада.

До участі в новому проєкті «Допомога кожному» від громадської спілки «Зелений центр Метінвест» запрошуються об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), житлово-будівельні кооперативи (ЖБК), громадські організації Маріуполя та інші некомерційні юридичні особи, зареєстровані в Україні.

У межах проєкту можна подати заявку на один із п'яти напрямків: підтримка ініціатив мешканців міста в проведенні суботників, екологічних фестивалів шляхом придбання господарських і садових матеріалів; надання допомоги у придбанні й передачі будівельних матеріалів для проведення самостійних ремонтних робіт вхідної групи під'їздів та поручнів сходових маршів; придбання комплектування для дитячих ігрових і спортивних майданчиків; закупівля комплектів енергоощадного освітлення; придбання поштових скриньок.

Разом із заявкою на надання підтримки необхідно надати короткий опис і попередній кошторис проєкту, фотографії реального стану справ і проєкт того, що планується змінити. Водночас важливо вказати розмір особистого вкладу, що має бути не менше 30% вартості проєкту. Це можуть бути фінансові, трудові та волонтерські ресурси, наприклад, виконання робіт власними силами або надання транспортних послуг.

Також необхідно додати список мешканців, які підтримують ініціативу, та копії статутних документів. Усі зареєстровані заявки розглядатимуться громадською спілкою щомісяця. До 10 числа місяця, що настає після подання заявки, будуть оголошуватися проєкти, затверджені до реалізації. Усі відібрані заявки реалізують протягом місяця шляхом закупівлі й передачі товарно-матеріальних цінностей.

«Ми прислухаємося до думки учасників наших ініціатив, тому в проєкті «Допомога кожному» ми об'єднали вподобані маріупольцями напрямки нашої роботи з ОСББ та громадськими організаціями, розширивши часові рамки приймання заявок і скоротивши терміни їх обробки. Сподіваюся, новий формат нашої спільної з громадою роботи дасть гідний результат, і разом ми зробимо рідне місто ще затишнішим і гарнішим», – зазначила координаторка громадської спілки «Зелений центр Метінвест» Вікторія Кошманова.

Приймання заявок здійснюється в офісі громадської спілки «Зелений центр Метінвест» у будні з 9-00 до 18-00 за адресою: вул. 24 квартал, 21а або на офіційну електронну пошту приймальної: ZC.METINVEST@metinvestholding.com. Телефон для довідок: (067) 624-42-94.