Наразі ця сторінка ще не доступна українською
13.02.2018 Читати 4 хв

ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР МЕТІНВЕСТ ГОТУЄ ПОДАРУНКИ ДО 240-РІЧЧЯ МАРІУПОЛЯ

«Зелений центр Метінвест» підбив підсумки за минулий рік та обговорив перспективи майбутніх проєктів для кожного з районів Маріуполя. Для громадського союзу «Зелений центр Метінвест» минулий рік був насичений різноманітними проєектами: у Маріуполі з'явилися 4 ігрові майданчики, 152 лавочки, 3 джерела прісної води, 3 впорядковані алеї, проведено 7 дитячих спортивних свят, 10 квіткових майстер-класів та багато іншого.

І все це завдяки спільним зусиллям активістів, небайдужих людей та місцевих органів влади. Тепер плани стануть ще масштабнішими. До 240-річчя Маріуполя на мешканців чекає багато сюрпризів. Так, наприклад, у Приморському районі Маріуполя стартував конкурс «Чистий під'їзд», взяти участь у якому побажали понад 15 тис. городян. Нагородою для переможців стане енергозберігаюче освітлення у під'їзді із використанням датчиків руху або комплект поштових скриньок на вибір. Крім цього, зміниться формат деяких проєктів.

Конкурс «Квітуче місто» отримає нову мету. Громадська спілка пропонує заохочувати активних мешканців, які масово вийдуть на суботник з доброустрою та озеленення прибудинкової території. Найкращі отримають приз – комплект квіткової розсади. Також завдяки співпраці з місцевими органами влади відбудеться реконструкція Лівобережного парку «Веселка», а грант конкурсу «Місто – нашими руками» поділять на 3 частини. Продовжиться проєкт  щодо озеленення Маріуполя під назвою «Посади дерево» і такий популярний захід як «Свято двору», де сусіди можуть повеселитися від душі та відзначити якусь подію.

Як розповів координатор «Зелений центр Метінвест» Сергій Магера, громадська спілка не планує зупинятися на досягнутому, а, навпаки, готова реалізовувати ще більше своїх ідей у нових проєктах. «Безперечно, така активність нас не може не тішити, бо ми розуміємо, що завдяки політиці центрального уряду на місцях потрібно брати все у свої руки. Активно включатися і у доброустрій, і в утримання свого житла, адже без активності на місцях нам не зробити життя краще», - наголосив він.