Наразі ця сторінка ще не доступна українською
20.05.2016 Читати 5 хв

ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР МЕТІНВЕСТ ДАРУЄ ДІТЯМ МАРІУПОЛЯ ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Метінвест допомагає дітлахам вирости сильними, здоровими та життєрадісними. До 10-річчя компанії «Зелений центр Метінвест» проводить у всіх районах Маріуполя дитячі спортивні свята, які отримали назву «Зелені старти». Понад 300 дітей взяли участь у рухливих іграх, організованих 19 травня.

На подвір'ї багатоповерхівок у районі стадіону «Західний» на бульварі Шевченка підлітки змагалися в естафетах, перетягуванні каната, стрибках зі скакалкою та крученні обруча. Найменших маріупольців аніматори розважали іграми та лічилками.

– Я хоч і люблю сидіти за комп'ютером, але повеселитись на свіжому повітрі теж прикольно, – ділиться враженнями 6-класниця Аліна Горова. – До того ж я провела час із подругами, яких зазвичай бачу лише в школі.

 – Сьогодні наші діти хоч трохи оздоровилися та розім'ялися, – розповідає місцева мешканка Марія Євдокимова. – Дякую «Зеленому центру» за ці дуже правильні та своєчасні ініціативи.

Переможці змагань отримали у подарунок м'ячі, настільні ігри та інші призи. Окрім цього, «Зелений центр Метінвест» вручив усім дітям повітряні кульки та солодощі. Символічним завершенням спортивного свята стала веселка, що з'явилася над будинками одразу після заходу.

Координатор громадської спілки «Зелений центр Метінвест» Сергій Магера:

– Громадська спілка «Зелений центр Метінвест» організувала перше з чотирьох дитячих спортивних свят, присвячених десятиліттю Групи Метінвест. Молоде покоління – це майбутнє Маріуполя. Привчаючи дітей до здорового життя, ми наче інвестуємо в розвиток нашого міста.