Металургія 09.05.2022 Читати 3 хв

Завжди в роботі

Дільниця мереж та підстанцій об’єднаного електро-енергетичного цеху «Запоріжвогнетриву» не припиняла своєї роботи ні на хвилину.

Майже всі підрозділи «Запоріжвогнетриву» після загострення військової ситуації в області були змушені перейти на режим гарячої консервації. Але були й винятки. Наприклад, дільниця мереж і підстанцій об’єднаного електро-енергетичного цеху. Та це й не дивно, адже підрозділ виконує надважливу роботу – забезпечує електроенергією «Запоріжвогнетрив» та найближчі підприємства.

Уся наша дільниця продовжувала працювати так, як і працювала. Ми проводили технічне обслуговування електроустаткування, аби забезпечувати споживачів електроенергією без перебоїв.

— Андрій МЕЛЬНИЧЕНКО, начальник дільниці.

Усього на дільниці працює 18 професійних електромонтерів. Це ті, хто виконує свої обов’язки під керівництвом начальників змін Дениса Скробіна, Романа Повстяного, Максима Місюри та Леоніда Грицаєнка. Загалом вони забезпечують праце­здатність і стабільне електроживлення понад 15 електричних підстанцій. У період простою обладнання основних підрозділів «Запоріжвогнетриву» команда дільниці не гаяла час, а проводила важливі ремонти й технічне обслуговування підстанцій та обладнання, яке важко вивести в ремонт за активного виробництва. Протягом місяця вони виконали понад 30 планово-попереджувальних ремонтів.

Сьогодні на дільниці продовжується робота. До справи приєднується ще більше людей, від яких теж залежить стабільність підприємства. А це означає, що перемога вже близько!

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.