Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 06.10.2015 Читати 3 хв

Завершилась Спартакіада Метінвесту - 2015

Довгоочікувані підсумки Спартакіади! Спортсмени Метінвесту змагалися у десяти видах спорту – всього розіграно 30 комплектів медалей та кубків. Нагадаємо, спортсмени Метінвесту змагалися у десяти видах спорту: міні-футболі, волейболі, шахах, настільному тенісі, баскетболі, плаванні, велогонці, гирьовому спорті, армрестлінгу та дартсі. 

Отже, за результатами командних заліків чемпіоном та володарем перехідного кубка Метінвест стала команда Інгулецького ГЗК! Почесне друге місце посіли спортсмени Північного ГЗК, на третьому місці – запоріжстальці.

Також індивідуальні нагороди отримали найрезультативніші учасники. Найкращі спортсмени були відзначені в номінаціях: «Найцінніший гравець», «За волю до перемоги», «Найкращий результат», «Наймітніший гравець», «Король і королева шахів», «Вихідна зірка» та «Легенда спорту».

Вітаємо наших переможців! Яскраві та незабутні моменти залишаться в пам'яті учасників та вболівальників. А наші спортсмени вже готуються до нових перемог і досягнень! Адже ми не прощаємось зі Спартакіадою Метінвесту! До зустрічі у 2016 році!