Волонтерство 21.04.2022 Читати 4 хв

Зараз ми дуже потрібні рідненькій Україні!

Історія нашого майбутнього твориться зараз – у боротьбі проти російських загарбників народжується нова Україна. І кожен з нас може наблизити перемогу добра. Бо відтепер усі ми – військові, медики, цивільні – це загальне патріотичне воїнство. Потужною силою в беззбройних лавах цього воїнства є волонтери Метінвесту.

Ірина Павлова

Ірина Павлова працює на Каметсталі. Віднедавна волонтерська справа – її нове покликання. Дівчина розповіла, чим саме зараз займаються волонтери Метінвесту та змінилося її життя після 24 лютого. 

Початок волонтерства

Волонтерська робота розпочалось у той момент, коли ми усвідомили, що прийшла війна та треба допомагати людям, які зустрілися з бідою. Боротьба за Маріуполь підштовхнула нас до волонтерства.

Волонтери today

Наша молодіжка розгорнула волонтерський рух на базі хабу молодіжної організації. Ми відкрили спеціальну кімнату для переселенців. Вони можуть звернутись до нас, а ми допоможемо з одягом, розрадимо дітей іграми. Також у нас утворився невеличкий фонд, завдяки якому ми можемо придбати посуд, засоби особистої гігієни, додаткове взуття й інше, чого потребують переселенці. Також сьогодні ми зібрали коробки для ЗСУ, скоро наші хлопці отримають смаколики.

Про команду

Нещодавно ми об’єднали два активи. Тепер під час чергування волонтери знайомляться, обговорюють майбутні спільні проєкти. Війна багато на що відкрила очі, показала, хто на що здатний. А також довела: той, хто здавався чужим, може виявитися близькою людиною.

Чим є волонтерство для волонтера?

Найскладніше в нашій справі – бачити сльози людей, які  пережили жахіття війни. Однак зазвичай робота волонтера допомагає відвернути увагу від негативу, спрямувати енергію на допомогу. Наш внутрішній страх також має межі. Замість того, щоб його насичувати, краще бути корисними. Думками ми з тими, хто на фронті, але нам не можна передавати їм свою тривогу. Маємо транслювати лише впевненість!

Про перемогу

Зараз ми дуже потрібні рідненькій Україні. Ми підтримуємо економіку, допомагаємо, працюємо на перемогу. І вона вже дуже близько! А коли війна закінчиться, я обійму рідних та людей, які стали за цей час близькими. А ще втілю в життя одну свою маленьку мрію, але це вже залишимо в секреті.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.