Металургія 03.04.2022 Читати 3 хв

Запоріжвогнетрив Групи Метінвест частково відновлює виробництво

Група Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського ухвалила рішення щодо часткового виведення з режиму консервації виробничих підрозділів заводу Запоріжвогнетрив і поновлення роботи сервісних центрів у Запоріжжі й Кривому Розі.

«Вже сьогодні Група Метінвест будує довготермінові економічні плани задля подальшої відбудови української промисловості та нашої країни. Важливою складовою у відновленні економіки є стабільна робота металургійних підприємств. Запоріжвогнетрив готовий забезпечити їх вогнетривами та якісним сервісом – заради досягнення нашої спільної мети», – зазначив генеральний директор Запоріжвогнетриву Сергій ГОМАН.

Запоріжвогнетрив відновив роботу цеху магнезіальних виробів й алюмосилікатного цеху, продукція яких має попит на вітчизняних гірничо-збагачувальних, металургійних та інжинірингових підприємствах. Відповідно, із запуском основних виробничих потужностей у роботу ввійшли очисні споруди підприємства. Зокрема, запрацювали ремонтно-механічний, електроенергетичний та інші допоміжні підрозділи заводу.

Відновили свою роботу сервісні центри Запоріжжя та Кривого Рогу, які будуть займатися поточними ремонтами коксових батарей Запоріжкоксу й Каметсталі, футеруванням сталеливарних агрегатів Запоріжсталі, ремонтами обпалювальних машин гірничо-збагачувальних комбінатів. 

Зауважимо, що робочі зміни для працівників Запоріжвогнетриву скориговані з урахуванням комендантської години. Підприємство забезпечує централізоване підвезення робітників корпоративним транспортом.

Нагадаємо, з 5 березня у зв’язку із загостренням воєнних дій у Запорізькому регіоні Група Метінвест перевела всі підрозділи Запоріжвогнетриву в режим тимчасової консервації технологічного обладнання.

Зазначимо, співробітники Запоріжвогнетриву як волонтери долучилися до роботи Центру координації гуманітарної місії Метінвесту в Запоріжжі з перших днів його створення. Разом із колегами з інших запорізьких підприємств Метінвесту приймають вимушених переселенців на соціальних об’єктах Компанії в Запоріжжі, надають усю необхідну допомогу українцям, які постраждали внаслідок воєнних дій.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.