Металургія 01.04.2022 Читати 5 хв

Запоріжсталь виконає комплексний ремонт прокатних станів

Запоріжсталь розпочав ремонт і технічне обслуговування комплексу обладнання цеху гарячої прокатки: прокатних станів, кліщових кранів та методичних печей. На виконання ремонтних робіт комбінат направить понад 30 млн гривень.


«Використовуємо період тимчасової консервації з користю для майбутнього виробництва – взялися до виконання комплексних ремонтів і технічного обслуговування обладнання. Ми робимо все необхідне для того, щоб підготувати підприємство до поступового відновлення виробничого процесу», – зазначив генеральний директор Запоріжсталі Олександр МИРОНЕНКО.

З кінця березня в цеху гарячої прокатки комбінату стартували ремонти основних прокатних станів – Слябінг-1150, БТЛС-1680, а також кліщових кранів і методичних печей № 3 та 4. Ревізію й ремонт основних вузлів проведуть фахівці цеху спільно з Метінвест Промсервісом. У переліку запланованих робіт – ремонт механо-, енерго- й електрообладнання ключових прокатних станів підприємства.

Виконані роботи дозволять підвищити надійність обладнання та знизити ризик потенційних незапланованих простоїв. Завершити комплексний ремонт прокатних станів планується до 10 квітня.

Також у межах програми технічного обслуговування й ремонту основного обладнання проведуть роботи в агломераційному, доменному, мартенівському цехах і в енергетичних підрозділах комбінату.

Нагадаємо, з 2 березня у зв’язку із загостренням воєнних дій у регіоні Група Метінвест перевела частину обладнання комбінату Запоріжсталь у режим гарячої консервації. З 21 березня комбінат частково відновив роботу цеху холодної прокатки, щоб виробляти й відвантажувати холоднокатані рулони європейському споживачеві.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.