Стоп коронавірус 12.03.2021 Читати 4 хв

Запоріжсталь за час пандемії спрямував на захист співробітників 28,5 млн гривень

Рівно рік тому, 11 березня 2020 року, Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила пандемію коронавірусної хвороби. У відповідь на новий виклик часу «Запоріжсталь» розробив і реалізував програму превентивних заходів, які дозволили не допустити критичного спалаху COVID-19 у колективі підприємства. На реалізацію захисних заходів у цей період комбінат направив 28,5 млн гривень.

Як і рік тому, на підприємстві діє оперативний штаб боротьби з COVID-19, який вживає заходів щодо захисту співробітників і працівників підрядних організацій від поширення інфекції. На комбінаті проводиться багаторазова дезінфекція та прибирання санітарних, адміністративно-побутових приміщень, корпоративного транспорту.

Для знезараження приміщень закуплено й встановлено рециркулятори повітря та бактерицидні прилади. Реалізовано багаторівневий температурний скринінг: на вході в підприємство встановлено термосканери, кожна робоча зміна в цехах починається з вимірювання температури у працівників і фіксації її показників. На підприємстві працюють мобільні бригади, які забезпечують температурний скринінг упродовж робочого дня.

Кожен співробітник забезпечений засобами індивідуального захисту – масками та засобами дезінфекції, на підприємстві діє суворий масковий режим. У межах чинних програм добровільного медичного страхування працівники гарантовано отримують компенсацію витрат на медичну діагностику й лікування у випадку інфікування коронавірусом. Адміністративний персонал продовжує працювати в режимі віддаленого доступу, без втрати рівня зарплат і премій.