Стоп коронавірус 20.11.2020 Читати 4 хв

Запоріжсталь встановить кисневу станцію в обласній лікарні

Запоріжсталь спільно з Фондом Ріната Ахметова та Метінвестом встановить кисневу станцію, що забезпечить подання кисню до 172 ліжко-місць, а також зробить розведення кисню до 104 ліжко-місць для пацієнтів Запорізької обласної інфекційної клінічної лікарні.

Соціальні інвестиції комбінату в посилення медичної бази лікарні в боротьбі з COVID-19 становитимуть 6 млн гривень. Установка кисневої станції та монтаж розведення кисню в палати Запорізької обласної інфекційної клінічної лікарні пройде поетапно: «Запоріжсталь» забезпечить проєктно-кошторисну документацію для встановлення кисневої станції та монтажних робіт із протягування киснепроводів, а також постачання й налагодження.

«Ми тісно співпрацюємо з обласним штабом боротьби з поширення коронавірусної інфекції. Наше рішення виділити кошти для придбання нової кисневої станції та проведення всіх робіт із розведення кисню до лікарняних ліжок викликане гострою потребою людей, які хворіють на COVID-19 і страждають від нестачі кисню в процесі лікування. Ситуація сьогодні диктує всім без винятку: без консолідації зусиль і ресурсів медиків, бізнесу та влади цю пандемію важко перемогти», – наголосив Генеральний директор «Запоріжсталі» Олександр МИРОНЕНКО.

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Боговін зазначив, що в Запорізькому регіоні бізнес активно включився для підтримки медицини в боротьбі, але найбільшу й системну підтримку надає Фонд Ріната Ахметова, «Запоріжсталь» і Метінвест. «До раніше наданої допомоги досягнуто домовленості з «Запоріжсталлю» про фінансування проєкту щодо встановлення кисневої станції та проведення розведення кисню в обласній інфекційній клінічній лікарні. Сподіватимемося, що це дозволить зберегти життя та здоров'я багатьом жителям Запорізької області», – додав Віталій БОГОВІН.

Від самого початку пандемії COVID-19 «Запоріжсталь» і Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова надають допомогу запорізькій охороні здоров'я: медики отримали від Фонду Ріната Ахметова 15 апаратів ШВЛ, 34 тисячі експрес-тестів і десятки тисяч засобів захисту від COVID-19. Фонд продовжує робити свій внесок у модернізацію української системи охорони здоров'я.