Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 22.03.2016 Читати 4 хв

Запоріжсталь направить близько 1,5 млн гривень на розвиток дитячого та юнацького спорту

У 2016 році МК "Запоріжсталь" направить близько 1,5 млн гривень на розвиток дитячого та юнацького спорту в Запоріжжі. У спорткомплексі комбінату тренуються близько 600 вихованців спортивних шкіл міста. Вони займаються спортивною гімнастикою, легкою атлетикою, греко-римською боротьбою, кікбоксингом, карате та іншими видами спорту. 

Також у спорткомплексі щороку проводять понад 30 дитячих та юнацьких обласних та всеукраїнських змагань. Наприклад, під егідою Федерації легкої атлетики України проходить юнацький чемпіонат, змагання Запорізького відділення Національного олімпійського комітету «Олімпійське лелека», Всеукраїнський фестиваль єдиноборств «Козацький Гарт» та інші.

Комбінат підтримує і секцію дитячого вітрильного спорту в яхт-клубі та ДЮСШ «Локомотив» з веслування на байдарках та каное. У 2015 році комбінат «Запоріжсталь» направив розвиток дитячого спорту в Запоріжжі 1,4 млн. гривень, а також виділив кошти на організацію літніх тренувань та реабілітаційних заходів для дітей-вихованців Запорізького регіонального центру з фізкультури та спорту інвалідів «Інваспорт».

Крім того, "Запоріжсталь" системно підтримує запорізьких спортсменів провідних спортсменів національної збірної, виплачуючи їм іменні стипендії.