Наразі ця сторінка ще не доступна українською
Екологія 12.03.2021 Читати 3 хв

ЗАПОРІЗЬКІ ПІДПРИЄМСТВА МЕТІНВЕСТУ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО СВІТОВОЇ АКЦІЇ «ОЗЕЛЕНЕННЯ ПЛАНЕТИ»

10 березня у Хабі громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» відбулася презентація масштабної акції з висадки дерев «Озеленення планети». Запорізькі підприємства Метінвесту та громадська організація «Зелений центр Метінвест» заявили про свою готовність підтримати екологічну ініціативу, яка відбудеться 10 квітня, та підписали меморандум про співпрацю.

Минулого року в межах акції «Озеленення України» у всій країні за добу висадили два мільйони дерев. Директор благодійного фонду «Соціальні ініціативи бізнесу», співорганізатор проєкту «Озеленення України» у Запорізькій області Світлана Ванюхіна повідомила, що цього року проєкт набув всесвітнього масштабу – до ініціативи доєднуються 100 країн світу.

Для мешканців Запоріжжя, які хочуть взяти участь в акції, основними локаціями для висадки дерев визначено парки Перемоги та Вознесенівський біля каскаду фонтанів «Райдуга». Запорізькі підприємства Метінвесту – «Запоріжсталь», «Запоріжкокс», «Запоріжвогнетрив» та Запорізький ливарно-механічний завод – продовжать системне озеленення ділянки берегоукріплення Заводського району, де у 2020 році волонтери-співробітники підприємства висадили 350 дерев.

10 квітня 2021 року зелену зону доповнять 300 молодими саджанцями верб та кленів. Ще 100 дерев висадять волонтери запорізького представництва «Зеленого центру Метінвест» вздовж вулиці Демократичної.