Видобування 02.04.2022 Читати 3 хв

Залізничники Вуглепромтрансу готуються до літнього сезону перевезень

Весна в самому розпалі і є гарячою порою для залізничників. На підприємстві в цей час традиційно проводиться величезна робота з підготовки колійного господарства й локомотивного парку до весняного комісійного огляду.

Усі локомотиви проходять додаткову перевірку стану основних вузлів й агрегатів, а також ретельне очищення та прибирання для повернення в належний вигляд після холодів. Профілактичні й ремонтні роботи виконують досвідчені слюсарі-ремонтники депо станції «Новатор». Вони здійснюють постановку локомотивів на ремонтні позиції, де налаштовують їх на літній режим роботи. 

Особливу увагу приділяють вразливим місцям тепловозів, стану їх захисних пристроїв і пожежного інвентарю, а також проводять заміну мастильних матеріалів. Весняний комісійний огляд локомотивного парку підприємства розпочнеться у квітні. Виконану роботу оцінюватимуть провідні фахівці різних служб підприємства. Головним критерієм підготовки тепловозів стане зменшення вад і заїздів на позапланові ремонти, а також повна готовність до виконання виробничих завдань.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.