Стоп коронавірус 11.02.2022 Читати 3 хв

За перший тиждень лютого Іллічівці передали 39 тонн кисню

Меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест забезпечує стабільне постачання кисню, необхідного для порятунку життів хворих на COVID-19, пацієнтів із серцевими та легеневими патологіями, а також для реанімаційних дій. Лише з початку лютого меткомбінат передав лікарням 39 тонн рідкого кисню.

Згідно зі статистикою, у Маріуполі на лікуванні з коронавірусом перебувають 6 150 осіб. У стаціонарах з підозрою та підтвердженим діагнозом – 317 пацієнтів. Усі вони отримують кисневу терапію, газ для якої постачає меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест.

З 1 по 9 лютого меткомбінат відвантажив лікарням 39 тонн рідкого кисню. Більшість газу розподілено між відділеннями, що надають допомогу ковидним хворим: міська лікарня №9 отримала 21,8 тонни, лікарня №1 – 4,2 тонни, лікарня №4 – 2,1 тонни кисню. Також підприємство передало 8,2 тонни рідкого кисню Покровській лікарні інтенсивного лікування.

«З початку пандемії коронавірусу меткомбінат імені Ілліча допомагає медикам, постачаючи до лікарень кисень – один із основних компонентів ефективного лікування COVID-19. Життєво важливий газ у необхідному обсязі поставляється в маріупольські медустанови, а за потреби відвантаження здійснюються і в інші міста України», - зазначила в. о. директора з персоналу та соцпитань меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест Олена КОНДАЛОВА.