Важлива новина 14.03.2022 Читати 3 хв

Зі сталі Групи Метінвест виготовили понад 35 000 протитанкових їжаків по всій Україні

З перших днів війни Група Метінвест Ріната Ахметова розпочала допомагати ЗСУ і територіальній обороні по всій Україні. Для захисту міст на базах Метінвест СМЦ почали безоплатно надавати метал для виготовлення їжаків. Ще частину засобів стримання просування ворога було виготовлено на підприємствах Групи Метінвест.

Від початку бойових дій зі сталі Метінвесту виготовлено понад 35 000 протитанкових їжаків. Окрім цього підприємства Групи та партнери виготовляють шиповані ланцюги проти колісної техніки та протидесантні їжаки.

Також зі сталі Метинвесту роблять буржуйки та печі для опалення й розігріву їжі на блокпостах. Продовжується укріплення блокпостів. Компанія надала понад 600 тонн піску та щебеню, 2,1 тисячі залізобетонних блоків і 60 плит, лісоматеріали.

Ще місяць тому ми з гордістю казали, що найгарніші та найзнаковіші сталеві споруди України зроблені зі сталі Метінвесту. Сьогодні ми та наші партнери виготовляємо зі сталі не такі витончені об’єкти. Вони прості, але переконливі. Українські міста зустрічають загарбників не з квітами, а з їжаками й ланцюгами. Наразі ми сконцентрувалися на збереженні здоров'я та життя людей. Тому ми надаємо різнобічну підтримку Збройним силам України й теробороні.

— Юрій РИЖЕНКОВ, генеральний директор Групи Метінвест.

Як повідомлялося, в інтерв’ю американському виданню Forbes Рінат Ахметов заявив, що разом з усіма українцями чекає на перемогу у війні, яку розв'язала Росія, і не пошкодує грошей для відновлення країни.

Нагадаємо, що раніше для захисту воїнів України компанія виділила 10 мільйонів євро на придбання бронежилетів, касок й аптечок. Закупівля проходитиме в кілька етапів. У межах першого етапу Метінвест придбав 2 800 бронежилетів третього й четвертого рівнів захисту, вироблених у Польщі, та 500 армійських аптечок виробництва Туреччини. На другому етапі також будуть придбані бронежилети, медичні аптечки й захисні каски для тероборони. Перша партія вже прямує в Україну і найближчим часом буде надана силам територіальної оборони.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.