Важлива новина 08.03.2022 Читати 8 хв

8 березня. З чого сьогодні почати?

Підготовка та відправка гуманітарного рейсу в Маріуполь, стоїмо на півдороги. Готовність прийняти та нагодувати. Допомога лікарням. Кисень. Донори, волонтери... 

Або все ж таки з 8 березня. Зранку під час дзвінка з колегами почав саме з цього. Велика шана і вдячність. Домовились, що відсвяткуємо) Вдома. Обов’язково. Цієї весни. 

Значить, про все це сьогодні разом. Про біль і про надію. 

Як завжди з посиланнями, читайте, діліться. Знаємо більше, робимо більше. 

***

Маріуполь. Тиждень блокади. 

***, немає слів. Сьогодні знову зранку виїхали і зупинились. Знову обстріли російської армії і закритий шлях життя «на» та «з» Маріуполя.

З містом практично немає зв’язку, тиждень без світла, тепла, води. І без інформації, що взагалі відбувається. Людям парять фейки та абсолютну брехню, але ми за кожної можливості говоримо, що Україна не здається і Маріуполь – український. 

Підтримка вже поруч, ми готові зробити все для порятунку маріупольців

***

Новий дім, нехай тимчасово, чекає. 

Вже готові місця для прийому евакуйованих, і кожного дня ми збільшуємо кількість – тільки у нас приблизно 4000 місць у наших містах для розташування маріупольців, і ми разом із містами долучаємось до загальноміських центрів допомоги. 

Ось приклад в Кривому Розі на ІнГЗК і так по всіх містах: в Запоріжжі, Кам'янському, Покровську.

***

Допомога 24/7

Про це я можу говорити кожен день по декілька разів. Тому що це просто безперервний процес. Це сотні і тисячі волонтерів. 

В Запоріжжі активісти Метінвесту вже передали волонтерам понад 100 кг необхідних матеріалів для плетіння маскувальних сіток

У Кривому Розі так само плетуть сітки, і взагалі зібрали вже тільки волонтерами 2000 кг гуманітарної допомоги

Співробітники здають кров із першого дня війни – Запоріжкокс  і Метінвест Покровськвугілля.

І кисень для лікарень (COVID не зник) продовжуємо постачати.

***

Весна є. Є і надія. 

На початку лютого ми з колегами зібрали довжелезний список різних професій, дуже і дуже незвичайних, на яких у Метінвесті працюють жінки – готувались до 8 березня)) Сам список я залишу на майбутнє – ми ще покажемо й розкажемо окремо. Єдине, що можу сказати (не#Метінвестогодні звичайно, але сьогодні, скажімо, акцентовано) – 

Любі жінки, ви чудові, натхненні, сильні та прекрасні кожного дня і в будь-який час. Особливо сьогодні, в страшні часи, ви поруч, ви підтримуєте, ви працюєте і захищаєте, ви створюєте весну і надію. 

(!) А на обкладинці (фото зробили ще до війни, зовсім нещодавно) – Олександра Куліш, машиніст конвеєра рудозбагачувальної фабрики-2 ІнГЗК, Кривий Ріг. У компанії вже три роки, продовжує працювати сьогодні та планує і далі. Дякую! Перемога й успіх – тільки так. 

Ще я знаю (зовсім трохи) особисті плани та мрії Олександри на «після війни», але обіцяв не говорити)) Але я вірю, я знаю, все здійсниться, обов’язково.  

***

Читайте та підписуйтесь на директора департаменту корпоративних комунікацій Групи Метінвест Oleg Davydenko у Facebook.