Наразі ця сторінка ще не доступна українською
Екологія 25.12.2015 Читати 4 хв

ЮНІ ЕКОЛОГИ ОБЛАШТОВУЮТЬ МАРІУПОЛЬ

Похмура осіння погода, дощ, що зривається, – не перешкода для юних екологів «Зеленого». Вчора діти з центру творчості «Західний» разом із батьками та педагогами натхненно продовжили естафету доброустрою «Шкільний двір своїми руками».

Серед посаджених юннатами зелених насаджень є і горобина, і липа, червонолисті дуби та навіть один сумах, чагарники барбарису, ялівцю, дерну, хризантеми та вівсяниці. Після кількох годин роботи у дворі центру оселилися дев'ять чагарників, десять дерев та 15 кущів морозостійких квітів.

Юні екологи вперше практично вчилися висаджувати рослини. Теорію діти почали вивчати ще минулого року під час екскурсії на маріупольську фабрику декоративних культур. Цього року закріпили та доповнили її завдяки новому підручнику «Уроки з охорони навколишнього середовища», виданому за підтримки «Зеленого Центру Метінвест».

Акція з доброустрою дозволила випробувати теорію практично. Загалом у ході проєкту «Шкільний двір своїми руками» в рамках освітньої програми «Зелений паросток» за підтримки «Зеленого центру Метінвест» у Маріуполі вже висаджено дерева, чагарники та квіти у школах №№5, 25, 47,42, у Маріупольському технічному ліцеї, а також у дворах дитячих клубів «Сонячний», «Вітязь» ім. Попенченка та центру творчості «Західний». До кінця поточного тижня естафету благоустрою підтримають ще два клуби «Зеленого паростка».