Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 18.02.2016 Читати 4 хв

Ювілейний сезон конкурсу «Місто – нашими руками»

Хочете особисто змінити місто на краще? У Маріуполі на старті ювілейний сезон конкурсу «Місто – нашими руками» - не гайте часу! 18 лютого у Маріуполі стартує соціальний конкурс Групи Метінвест «Місто – нашими руками». З цього дня мешканці зможуть подавати свої ідеї до приймальні громадського союзу «Зелений центр Метінвест».

Урочиста презентація проекту відбудеться 3 березня у ПК Металургів. У Маріуполі «Місто – нашими руками» минає п'ятий рік поспіль. За цей час конкурс став популярним серед мешканців осередку українського Приазов'я. Проект дарує можливість особисто змінити міський простір на краще. Втілені у життя ідеї – сучасні рекреаційні зони щодо дозвілля, виховання дітей, заняття фізкультурою і спортом. Конкурс продовжує радувати маріупольців, які повірили, що благоустрій рідного міста залежить передусім від них самих.   

Нинішнього року на конкурс «Місто – нашими руками» традиційно приймаються проекти, присвячені благоустрою та створенню зон відпочинку. Організаційний комітет очікує також ідеї щодо залучення мешканців до патріотичних цінностей, підвищення інтересу до історії та культури народів України. З 18 лютого охочі брати участь у конкурсі можуть подавати ідеї майбутніх проектів до приймальні громадського союзу «Зелений центр Метінвест». Там же городяни отримають первинну консультацію щодо правил оформлення заявних документів. Урочиста презентація «Міста – нашими руками» відбудеться 3 березня у ПК Металургів. Майбутні учасники проекту ознайомляться зі складом експертної ради та отримають детальну інформацію щодо правил проведення конкурсу. 

Сергій Магера, координатор громадського союзу «Зелений центр Метінвест»: -«Місто – нашими руками» - ініціатива Групи Метінвест, яка ось уже 5 років дозволяє маріупольцям втілювати в життя ідеї щодо покращення якості життя в Маріуполі. Ми з нетерпінням чекаємо від городян свіжих та креативних ідей щодо розвитку та оновлення нашого міста.

Свої ідеї щодо розвитку Маріуполя мешканці можуть подати до громадської приймальні громадського союзу «Зелений центр Метінвест» за адресою: м. Маріуполь, вул. 24 квартал, д. 21-а. Телефон (0629) 56-37-84.