Зелений Центр 16.11.2020 Читати 4 хв

Біля території Азовсталі висадять сотні саджанців

З середини жовтня металурги МК «Азовсталь» Групи Метінвест розпочали реалізацію важливого проєкту щодо покращення й оздоровлення мікроклімату міської території, що входить до санітарно-захисної зони підприємства. Загалом у межах проєкту до кінця року в Маріуполі висадять 400 саджанців тополі, в'язу, акації, туї та ялинки колючої.

Роботи з озеленення стартували на території школи № 17, де металурги висадили 15 молодих туй, потім – саджанці ялинок колючих на перехресті вулиці Гугеля з вулицею Набережною та на території Маріупольського професійного ліцею будівництва. За проєктом нові зелені насадження до кінця року з'являться також на вулиці Голубенко, в районі прохідних вапняно-пального цеху МК «Азовсталь», вздовж річки Кальміус на вулиці Набережній і Горострові.

Висаджені тополі, в'язи, акації, туї та ялини очищатимуть міське повітря. Оточуючи комбінат зеленим щитом, дерева знижують негативний вплив на навколишнє середовище, у тому числі й шумове. Зокрема, висаджені рослини, доповнюючи зелений ландшафт нашого міста, радуватимуть школярів, студентів, гостей і жителів Маріуполя.

Як зазначив генеральний директор МК «Азовсталь» Енвер ЦКІТІШВІЛІ: «Підприємства Групи Метінвест забезпечують робочі місця та ключові податкові надходження до бюджетів усіх рівнів. При цьому розуміючи, що промисловість впливає на навколишнє середовище, компанія інвестує значні кошти в масштабну програму підвищення екологічної ефективності виробництв, природоохоронних об'єктів і системи екологічного менеджменту. Ми продовжуємо модернізацію обладнання, реконструкцію та будівництво очисних систем, а також приступили до озеленення територій. Усі заходи, як уже реалізовані, так і майбутні, ми робимо для того, щоб металургія була максимально чистою».