Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 10.06.2016 Читати 5 хв

Вихованка клубу "Зелений паросток" стала срібною призеркою міжнародної олімпіади з біології

Учениця 9 класу Маріупольського технічного ліцею Катерина Малкіна посіла друге місце на міжнародній олімпіаді з біології у Нідерландах. Інноваційна робота з утилізації пластикових відходів стала відкриттям у науковому середовищі.

Учениця 9 класу Маріупольського технічного ліцею Катерина Малкіна посіла друге місце на міжнародній олімпіаді з біології у Нідерландах. Інноваційна робота з утилізації пластикових відходів стала відкриттям у науковому середовищі. Катерина Малкіна – активна учасниця освітнього проекту – клубу «Зелений паросток».

"Зелений центр Метінвест" підтримує талановиту молодь. Громадська спілка профінансувала участь дівчини в олімпіаді. За перемогу в Нідерландах боролися понад 200 дітей із різних країн світу. Але саме проект українки найбільше зацікавив суддів та публіку. Ми знайшли личинки різних жуків, які без проблем можуть поїдати пластові пляшки, пакети, пластмасу. Це відкриття скоро патентуватимемо.

У Нідерландах до нас одразу підійшов віце-президент голландської фірми з виробництва пластику та запропонував співпрацю. Голландці зацікавлені в органічній утилізації відходів», - розповіла Катерина Малкіна. Підготовка до міжнародного конкурсу у Каті зайняла понад півроку.

За цей час вона провела ряд дослідів та вивчила велику кількість видів личинок та жуків. Наступний етап – втілити її проект у повномасштабне виробництво. Учасники «Зеленого паростка» активно впроваджують різноманітні екологічні проекти. Нині хлопці організували рух проти навали пластику в Мариполі.