Волонтерство 25.04.2022 Читати 4 хв

Волонтерство дає мені відчуття гідності та патріотизму

Війна змінила акценти в роботі волонтерів Метінвесту – з мирних завдань вони переорієнтувалися на допомогу оборонцям і підтримку вимушених переселенців. Однак і з цим наші хлопці й дівчата справляються на відмінно.

Олег КОМПАНІЄЦЬ

Черговий герой волонтерської команди Метінвесту – Олег КОМПАНІЄЦЬ. Чуйний хлопець має неабиякий досвід волонтерської діяльності, тому охоче поділився своїм баченням цієї важливої справи. 

Початок волонтерства

Мій шлях волонтера розпочався, коли я долучився до комітету молоді та зрозумів, що мені це дуже подобається. А потім до нас прийшла біда, і формат допомоги став дещо іншим. Я й уявити не міг, на що насправді здатний, що можу зробити.

Волонтери сьогодні

Ми допомагаємо нашим захисникам, плетемо маскувальні сітки, забезпечуємо їх провізією та всім, чого вони потребують. Також спрямовуємо сили на допомогу біженцям, які переїхали до нашого міста: знаходимо їм прихисток, облаштовуємо його всім необхідним.

Про натхнення й завдання із зірочкою 

Завжди приємно дивитися на усмішки людей, яким допомагаєш. Тим паче, що в роботі волонтера немає чогось надскладного. Досі не траплялось випадків, щоб було важко щось знайти. Люди зараз дуже згуртовані, достатньо дати запит – як одразу з’являються небайдужі, і питання розв’язується.

Про людей

Протягом останніх тижнів у мене з’явилося багато нових знайомих. Серед них і волонтери, і військові, і цивільні. Я дуже радий цьому, адже бачу, що разом ми – сила.

Чим є волонтерство для волонтера?

Волонтерство дає мені відчуття гідності та патріотизму.

Про перемогу

Коли ми переможемо, то обов’язково зберемося з рідними, друзями, волонтерською командою за величезним столом і будемо святкувати! 


Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.