Волонтерство 12.04.2022 Читати 4 хв

Волонтери Північного ГЗК надають допомогу переселенцям з різних міст України

Молодіжні активісти Північного гірничо-збагачувального комбінату Групи Метінвест разом з адміністрацією Кривого Рогу передають біженцям необхідні речі й харчові продукти в місця, облаштовані для тимчасового розселення.

У пригоді став гуманітарний вантаж, який компанія Метінвест доставила у Кривий Ріг від італійської асоціації «Злагода» та СЕО Young Business Club Chernivtsi Костянтина Земляного. Це понад 20 тонн харчових продуктів, засобів гігієни, постільного приладдя, одягу для дітей і дорослих. Наразі допомогу передали в шість місць Тернівського та Покровського районів, де проживають люди із зони бойових дій. 

– Через російську агресію тисячі українців опинилися в скрутному становищі. З перших днів війни молодіжна організація Північного ГЗК підтримує волонтерський рух, допомагає захисникам тероборони та людям, яких евакуювали до нашого міста. Ми  збираємо теплі речі, постіль, засоби гігієни й медикаменти. Загалом передали в пункти гуманітарної допомоги вже більше тонни життєво важливих речей»,  зазначила Оксана ШАПКІНА, волонтерка, співробітниця Північного ГЗК.

Нагадаємо, що компанія Метінвест обладнала понад 6 тисяч місць для вимушених переселенців у містах своєї присутності, в тому числі й у Кривому Розі. Тут людям надають прихисток, гаряче харчування, одяг, побутове приладдя та засоби особистої гігієни, а також медичну і психологічну допомогу.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.