Волонтерство 25.04.2022 Читати 4 хв

Волонтери Метінвесту передали до запорізького пологового будинку допомогу новонародженим

Медзаклад отримав усе необхідне для догляду за новонародженими.

Працівники запорізьких підприємств Групи Метінвест із перших днів війни надають допомогу військовим і цивільним. На волонтерських засадах вони збирають та передають гуманітарну допомогу медзакладам, переселенцям, нужденним, а також підтримують українську армію.

Працюють волонтери практично цілодобово, щоб люди не відчували браку продуктів і ліків. Допомогу від Метінвесту отримують як мешканці Запоріжжя, так і люди з населених пунктів, де проходять активні бойові дії.

22 квітня волонтери Метінвесту привезли гуманітарний вантаж до Запорізького пологового будинку № 4. Допомогу для новонароджених зібрали й передали з-за кордону представники фонду Miami love Ukraine. Процесом логістики та доставлення вантажу до місця призначення керували волонтери Запоріжсталі.

Медики вже отримали цінний гуманітарний вантаж. У нього входить дитяче харчування для новонароджених і молоко. Додатком до цього стали медикаменти, які зібрали представники молодіжної організації Запоріжсталі.

Волонтери розповідають, що надання допомоги медзакладам буде продовжуватися. Адже і діти, і дорослі пацієнти дуже потребують підтримки в такий нелегкий час.

– Волонтери молодіжної організації Запоріжсталі системно допомагають запорізьким медичним закладам. Сьогодні ми у співпраці з фондом Miami love Ukraine передали дитяче харчування й медикаменти для новонароджених одному з пологових будинків міста. З перших днів війни ми намагаємося надати допомогу всім, хто її потребує: і медзакладам, і містянам, і переселенцям, – зазначив головний спеціаліст із взаємодії з молоддю Запоріжсталі Анатолій ШИРМА.

Нагадаємо, що кілька днів тому запорізькі волонтери Метінвесту самотужки зібрали та передали медичне обладнання й ліки медикам Кам’янського. У гуманітарному вантажі – приблизно 14 тис. препаратів та устаткування. Це антибіотики, протизапальні, знеболювальні й кровоспинні препарати, антикоагулянти, розчини для внутрішньовенного вливання, хірургічні інструменти й витратні матеріали, засоби для інтубації тощо. На їх придбання витратили майже 550 тис. гривень.

Нагадаємо, що Група Метінвест активно допомагає не лише цивільним, а і військовим, які боронять Україну. В перші дні війни компанія ухвалила рішення про виділення 10 млн євро на допомогу армії. За ці кошти вже придбали 10 тис. бронежилетів, понад 8 тис. касок, зо 25 тис. медичних джгутів, турнікетів та аптечок, 1100 тепловізорів.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.