Важлива новина 03.05.2022 Читати 4 хв

Внаслідок обстрілу військами РФ загинули працівники Авдіївського коксохіму та Метінвест-Промсервісу

Сьогодні, 3 травня о 17:20 військами РФ був обстріляний автобус з робітниками Авдіївського коксохімічного заводу та Метінвест-Промсервісу. Внаслідок прямого влучання у пасажирський транспорт 7 співробітників заводу загинули, зо 20 – отримали тяжкі поранення.

Наразі пораненим надають усю необхідну допомогу в Авдіївській міській лікарні. Щодо стану постраждалих інформація буде оновлюватися.

Метінвест висловлює співчуття сім’ям загиблих. Компанія надасть необхідну підтримку та матеріальну допомогу родинам усіх постраждалих співробітників.

Група Метінвест засуджує дії окупантів та наголошує на тому, що обстріл відбувся саме після закінчення зміни, коли мирні жителі міста збиралися на зупинці, щоб їхати додому. Це цинічно сплановані дії та скоригований прицільний обстріл цивільних, у яких є сім’ї, діти, котрі не здали своє місто у 2014 році та продовжують разом із захисниками підтримувати Україну.

Обстріли мирних міст, підприємств і звичайних мешканців – це геноцид українців з боку РФ. Весь світ бачить це в багатьох українських містах, зокрема в Маріуполі, де з 24 лютого точаться запеклі бої, нищиться інфраструктура, гинуть жінки, літні люди та діти.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.