Працевлаштування 20.04.2022 Читати 4 хв

Вимушені переселенці можуть працевлаштуватися в Запоріжжі

У Центрі реабілітації та реінтеграції переселенців у Запоріжжі можна отримати консультацію щодо працевлаштування на підприємствах Групи Метінвест. Про це в ефірі білоруському «Белсат» розповів Генеральний директор Запоріжсталі Олександр Мироненко. 

Тиждень тому в Запоріжжі почав працювати Центр реабілітації та реінтеграції переселенців, куди вже звернулись кілька сотень людей. Переселенці з Маріуполя, які втратили роботу через війну, зможуть отримати в Центрі не тільки консультаційну, медичну, психологічну допомогу, а й допомогу з працевлаштування.

– Частина роботи, якою займається наш центр – це ознайомлення людей з переліком вакансій, які існують на підприємствах групи Метінвест у Запоріжжі, Кам’янському та Кривому Розі. Окрім вакансій на наших підприємствах, є вакансії на комунальних підприємствах міста. Якщо людина залишається в Запоріжжі та вирішує працевлаштовуватися на наших підприємствах, ми виплачуємо підйомні в розмірі 10 тисяч гривень. Також допомагаємо з пошуком житла, щоб людина мала змогу облаштувати собі побут, – розповів Олександр МИРОНЕНКО.

За тиждень роботи до центру звернулися майже 300 людей. 240 з них отримали пропозиції щодо працевлаштування. У центрі також працює приймальня Центру кар’єри Метінвест. Тут співробітники дізнаються про наявні вакансії, зокрема і про ті пропозиції, де є можливість перекваліфікуватися безплатно за підтримки компанії, опанувати нову спеціальність. Центр заявляє про щонайменше 4000 вакансій на активах Групи в містах присутності – Запоріжжі, Кривому Розі, Кам’янському, Покровську, а також у комунальних підприємствах цих міст.

Центр реабілітації та реінтеграції переселенців у Запоріжжі працює по буднях з 9.00 до 17.00 за адресою: вул.Тургенєва, 29. Телефон Центру кар’єри Метінвест: 0-800-606-000.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.