Волонтерство 19.04.2022 Читати 4 хв

Відчуваю, що зусилля волонтерів допомагають наблизити перемогу

Коли вся Україна об’єднана спільною метою, кожен на своєму місці старається наблизити перемогу. І в усіх тилових тепер є своя «передова» – на роботі, вдома й навіть у соцмережах. У волонтерів Метінвесту теж з’явилися нові «переможні» завдання. 

Анатолій Ширма

Запоріжсталівець Анатолій Ширма – не новачок у волонтерстві. Тож йому точно є чим поділитися з власного досвіду. 

Початок волонтерської діяльності

До війни я брав участь у волонтерських проєктах компанії Метінвест і комбінату Запоріжсталь. Зокрема – в різноманітних суботниках, акції «Врятуємо Дніпро разом» та інших активностях. А з початком воєнних дій ми організували штаб допомоги військовим і цивільним – багатодітним родинам, переселенцям.

Волонтерство today

Сьогодні наша робота зосереджена переважно на підтримці переселенців. Ми зустрічаємо їх, допомагаємо d розміщенні на об’єктах комбінату, надаємо предмети першої потреби, одяг. Годуємо та всіляко підтримуємо. Також допомагаємо родинам з дітьми. За потреби долучаємось до допомоги військовим.

Завдання із зірочкою

Найскладніше – бути залученим у режимі 24/7. Зараз не час відпочивати, роботи багато, і наша команда виконує її практично без вихідних. Також траплялись труднощі з пошуком військової амуніції, касок, бронежилетів, наколінників тощо. Але спільними зусиллями нам вдавалось відшукати те, чого потребували наші хлопці. Діставали навіть рації та біноклі, коли це було потрібно. 


Про команду

Війна познайомила мене з цікавими людьми, волонтерами міста. Наприклад, я опинився в одній команді з дівчиною, з якою, як виявилось, ми маємо спільного знайомого. Світ тісний, і це нині дійсно класно! Окрім того, я ще раз упевнився в надійності та професіоналізмі волонтерів молодіжки Метінвесту. У нас крута команда!

Чим є волонтерство для волонтера?

Я відчуваю, що зусилля волонтерів, зокрема й мої, допомагають наблизити нашу перемогу. Отже, я знаходжусь на своєму місті. 

Про майбутнє

Після перемоги я, перш за все, висплюсь. Потім хочу зібрати всіх близьких, друзів, посидіти великою компанією, поспілкуватись. Ми всі про це мріємо, всі чекаємо такої можливості та прагнемо її наблизити. Нумо продовжувати – разом до перемоги!

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.