Важлива новина 19.03.2022 Читати 3 хв

Вадим Новинський підтримує країну в умовах війни

Бізнес і благодійний Фонд Вадима Новинського фінансують гуманітарні проєкти й надають допомогу територіальній обороні України.

Газовидобувна група Smart Energy, акціонером якої є Вадим Новинський, спрямувала 4,5 млн грн на допомогу територіальній обороні Києва. Для забезпечення підрозділів придбають аптечки, харчові продукти та інше. Раніше аналогічна допомога була надана підрозділам ТО Запоріжжя, Дніпра та Черкас.

Тим часом Фонд Вадима Новинського придбав на 15 млн грн сучасне медичне обладнання для оснащення лікарень Запоріжжя. Для медичних закладів закуплені, зокрема, апарат ШВЛ, три операційні столи, дві радіографічні цифрові системи, дві портативні ультразвукові системи, три інкубатори для новонароджених, монітори пацієнта тощо. Найближчім часом обладнання буде доправлено до Запоріжжя.

Загалом бізнеси Групи та Фонд Вадима Новинського від початку збройної агресії РФ спрямували на гуманітарні проєкти та підтримку країни в умовах війни понад 120 млн грн. Допомога спрямовувалася на закупівлю медикаментів і харчових продуктів для мешканців міст, що перебувають у зоні інтенсивних бойових дій, організацію евакуаційних колон, розселення й підтримку тимчасово переміщених осіб, медобладнання тощо.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.