КСВ 25.11.2020 Читати 4 хв

За підтримки ПівнГЗК у селі Червоне з'явився якісний інтернет-зв'язок

За фінансової підтримки Північного ГЗК компанії Метінвест у село Червоне провели оптоволоконний інтернет. У селах Червоненської громади системно виникали проблеми з інтернет-з'єднанням. Через технічні складнощі та слабкий сигнал порушилася робота банку, служб сільської ради, житлово-комунальної установи.

Особливо проблеми зі зв'язком жителі сіл відчули, коли через поширення пандемії COVID-19 школярі перейшли на дистанційне навчання. Допомогу в забезпеченні швидкісного інтернету Червоненській громаді надав Північний ГЗК у межах Меморандуму про соціальне партнерство. Реалізацію проєкту координувала громадська організація «Криворізький фонд майбутнього». Для надійного з'єднання віддаленого району використали оптоволоконний інтернет.

Його провели через залізницю від села Аннівка. У ході робіт проклали 7000 метрів оптоволокна з використанням кабелеукладача. Найближчим часом провайдер виконає розведення до житлових будинків, під'єднає до швидкісного інтернету будівлі сільської ради, школи, дитячого садка, агрофірми, клубу. У планах під'єднати також села Гомельське, Калинівка, Рудничне.

«Більшість мешканців Червоненського району – працівники нашого підприємства, тож нам важливо забезпечувати комфортні умови для проживання їхніх сімей у будь-якій з точок Кривого Рогу й області. Ми подаємо в села питну воду, допомагаємо з ремонтом доріг, купуємо необхідну техніку й обладнання для шкіл, клубів, медпунктів. Розв'язуємо проблеми з опаленням у школах та інших установах», – розповів генеральний директор Північного ГЗК Андрій СКАЧКОВ.

Нагадаємо, що криворізькі підприємства компанії Метінвест системно інвестують у розвиток Петрівської, Широківської, Карпівської, Новолатівської, Глеюватської та Червоненської територіальних громад. За фінансової допомоги комбінатів громади виконують ремонти районних лікарень, шкіл, дитячих садків, доріг. Встановлюють нові спортивні й дитячі майданчики, упорядковують сквери та парки.