КСВ 24.10.2016 Читати 4 хв

У Петровому з'явилося нове місце для відпочинку

Мешканці села Петрове Кіровоградської області за фінансової підтримки Центрального гірничо-збагачувального комбінату Групи Метінвест реалізували проект «Затишний дворик».

Проведено масштабну реконструкцію прибудинкової території будинку №5 по вулиці Литвинова. Територія двору змінилася до невпізнання. Встановлено пандус із поручнями, дитячий майданчик та лавки, упорядковано каналізаційну систему, укладено тротуарну плитку, розбито клумби, висаджено дерева.

Світлана Тилик, Петровський сільський голова: - Важко згадувати, який тут був безлад. Спочатку ми привели каналізаційну систему до належного стану. Потім зайнялися облаштуванням території. Було нелегко, але завдяки спільним зусиллям та вагомій підтримці Центрального комбінату ми досягли результату. Для всієї нашої громади реалізація такого проекту – важлива подія.

Дмитро Шевчик, генеральний директор Центрального ГЗК: - Група Метінвест щорічно проводить конкурс «Місто – нашими руками». Завдяки авторам проектів та за участю комбінату здійснюються чудові ідеї. У Петровому вже радують «Набережна закоханих», чудовий парк відпочинку, сквер для ветеранів, терапевтичне відділення Петрівської центральної районної лікарні. Сьогодні основну увагу ми приділили території біля будинку №5. Тепер тут комфортно та безпечно проводити вільний час, відпочивати та спілкуватися.