Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 17.08.2015 Читати 5 хв

У Маріуполі з'явиться пляж зі спортивно-ігровим комплексом

На березі Азовського моря у селищах Гавань та Слобідка з'явиться комфортний пляж для літнього відпочинку маріупольців та гостей міста. Облаштування пляжу та встановлення спортивно-ігрового комплексу стало можливим завдяки конкурсу «Місто — нашими руками». На реалізацію проекту Група Метінвест видала грант у розмірі 100 тис. грн. 

Пляж тривалий час перебував у плачевному стані. Щоб мешканцям було комфортно, активісти місцевого комітету самоорганізації населення розробили проект, який став переможцем конкурсу «Місто — нашими руками». За задумом авторів, на березі Азовського моря з'являться спортивно-ігровий комплекс і альтанки зі лавками. Територію від сміття вже очистили, підготували фундамент для майбутніх альтанок і приступили до розбивки клумб.

Завершити проект планується до жовтня. Директор з персоналу та соціальних питань ММК імені Ілліча Вадим Бойченко: —«Всі мріють зробити Маріуполь курортним містом. Одні мріють — інші роблять. Ми хочемо зробити узбережжя Азовського моря привабливим не тільки для маріупольців, а й гостей з інших міст України і навіть інших країн. Для цього треба вирішувати великі проблеми, не забуваючи про маленькі проекти. У комбінатів у роботі багатомільйонні екологічні проекти. І поряд з  цим ми підтримуємо ініціативи городян, щоб зробити Маріуполь кращим.

Зелені парки, чисті вулиці та пляжі, рівні дороги, комфортний громадський транспорт та чисте небо — непрості, але важливі завдання. І ми їх вирішимо всі разом — металурги та городяни». Нагадаємо, у сезоні 2015 року на конкурс «Місто— нашими руками» прийнято 103 заявки, 16 найкращих стали переможцями. Загальна сума грантів від Групи Метінвест на реалізацію проектів-переможців — 1 млн 400 тис. грн.