Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 04.12.2015 Читати 4 хв

У Маріуполі відремонтують футбольне поле

Невдовзі у Маріуполі з'явиться сучасне футбольне поле. Автоматизована система поливу та датчики контролю вологості дозволять утримувати газон в ідеальному стані. Порадують глядачів та учасників спортивного дійства та оновлені трибуни. Завдяки підтримці металургів стадіон "Азовсталь" виходить на якісно новий рівень.  

Реконструкція у спорткомплексі стартувала наприкінці жовтня. На сьогоднішній день підрядною організацією вже повністю змонтовано автоматизовану систему поливу футбольного поля. Тепер під контролем 24 автоматизованих форсунок буде 8000 квадратних метрів газону.

Усі пусконалагоджувальні роботи системи будуть виконані вже навесні і поле зможе приймати гравців. Наразі роботи ведуться на двох східних трибунах. Колишні застаріли і фізично, і морально.

У процесі реконструкції спорткомплексу їх замінять на сучасні трибуни з індивідуальними пластиковими сидіннями за міжнародними вимогами. Інші трибуни згодом набудуть вигляду амфітеатру. На даний момент інвестиції металургів у реконструкцію спорткомплексу становили близько 1,4 млн грн.