01.09.2017 Читати 4 хв

За підтримки Метінвесту в Маріуполі відкрито новий корпус Донецького університету управління

Вища освіта в одному з найпрестижніших вишів Донецької області тепер доступна маріупольським студентам у рідному місті. У Маріуполі відкрито новий корпус Донецького державного університету управління (ДонДУУ).

Загальні інвестиції Фонду розвитку Маріуполя, Маріупольської міської ради та Групи Метінвест у придбання та ремонт будівлі, а також оснащення навчального корпусу меблями та технікою становили 20 млн грн.

У 2014 році у зв'язку з початком збройного конфлікту на сході України ДонГУУ переїхав до Маріуполя до будівлі своєї філії на вул. Карпінського, 58, що дозволило розмістити 100 викладачів та 837 студентів. З відкриттям нового корпусу у 34 аудиторіях та 6 лекційних залах зможуть отримувати знання ще 600 студентів денної та заочної форм навчання. Вже цього навчального року загальна кількість студентів ДонДУУ збільшиться до 1100 осіб.

У новій будівлі розміщено факультети «Права та соціального управління» та «Економіки», а також Центри довузівської підготовки, післядипломної освіти та Регіональний центр навчання та розвитку ФРМ. У перспективі заплановано придбання гуртожитку для студентів та викладачів. 

«У місті було три університети ще минулого року, цього – вже шість. За статистикою, у тих містах, де навчається молодь, вона залишається жити та працювати. Чим більше буде студентської молоді, тим більшим буде прогрес: науковий, технічний, управлінський. Інвестиції в інтелектуальний потенціал – інвестиції в майбутнє. Тому місто купує будинки, залучає партнерів на ремонти та обладнання. І ця синергія дає результат», – підкреслив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко. «Релокація вишів-переселенців розширює можливості нашої молоді на вибір спеціальності. Наші таланти повинні зростати вдома, відчувати підтримку рідного міста, пишатися своїм корінням і Маріуполем», – зазначив генеральний директор МК «Азовсталь» Енвер Цкітішвілі.

«Нові виші, комфортні навчальні корпуси – це стимулює наших студентів, нашу молодь пов'язувати своє майбутнє із Маріуполем. Престижні вузи у місті – це також можливість для молодих маріупольців та переселенців здобути якісну освіту»,– сказав генеральний директор ММК імені Ілліча Юрій Зінченко.