КСВ 01.12.2021 Читати 4 хв

У Маріуполі визначили десятку фіналістів «Green інтелект»

Відбувся півфінал конкурсу Green інтелект від громадського союзу Зелений центр Метінвест. З 30 учасників у фінал вийшли 10 одинадцятикласників, які змагалися у знанні шкільних предметів, основ малої екології та кмітливості. Попереду у хлопців підсумкова вікторина та можливість виграти ноутбук, а також міжрегіональний етап та шанс отримати головний приз – 50 тисяч гривень на подальшу освіту. Конкурс відбувається за підтримки народного депутата України Вадима Новинського.

У півфіналі на учасників конкурсу «Green інтелект» від громадського союзу «Зелений центр Метінвест» чекали чотири блоки завдань у кожному з яких по два питання, обраних шляхом жеребкування. Виконуючи завдання, школярам знадобилися знання з фізики, хімії, історії, літератури, математики, біологи, а також малої екології. Письмові відповіді конкурсантів у зашифрованому вигляді оцінювалися експертною радою, до складу якої увійшли наукові співробітники маріупольських вишів, зокрема першого недержавного гірничо-металургійного університету «Метінвест Політехніка».

 

Конкурс "Green інтелект" розрахований не на якусь вузьку спеціалізацію дитини, а показує абсолютно весь спектр знань основних предметів та малої екології випускників. Ми оцінили роботи майбутніх абітурієнтів та хочемо, щоб ці хлопці наповнювали й аудиторії нашого університету.

— Олександр СІМКІН, професор кафедри організації та автоматизації університету «Метінвест-Політехніка».

Самі школярі зазначають, що участь у конкурсі дає можливість не лише виграти цінні призи, а й оцінити свій рівень підготовки – зрозуміти, які предмети та теми потрібно підтягнути за шкільною програмою та яких знань не вистачає.

 

Ключовою особливістю конкурсу є інтеграція матеріалу шкільних предметів із екологічними знаннями. Ми хотіли, щоб випускники розуміли, що дбайливе ставлення до природи впливає на всі аспекти нашого життя і тільки від кожного з них залежить, яким буде майбутнє для наступного покоління.

— Вікторія КОШМАНОВА, координатор громадської спілки «Зелений центр Метінвест».

Згідно з рейтинговою таблицею, у фінал вийшли десять одинадцятикласників: Владислав Костенко – школа №27, Ілля Коваленко – школа №27, Дмитро Товарчі – школа №46, Ганна Рабчевська – школа №7, Ярина Деменкова – школа №47, Ніколь Калайтан – школа № 57, Ангеліна Лесенко – школа №4, Іван Гавриленко – школа №25, Поліна Андєєва – школа №48, Олександр Баранцов – школа №57.

Імена найерудованіших учасників конкурсу «Green інтелект» стануть відомі після фінальних змагань на початку грудня. Міжрегіональний суперфінал серед переможців з Маріуполя, Запоріжжя та Кривого Рогу проведуть 12 грудня.

Нагадаємо, методичний супровід конкурсу "Green інтелект" здійснює Маріупольський центр професійного розвитку. Партнери конкурсу – перший недержавний гірничо-металургійний університет „Метінвест Політехніка”, департамент освіти Маріупольської міської ради, комп'ютерна академія „ШАГ”.