КСВ 18.06.2020 Читати 2 хв

У Маріуполі нагородили переможців конкурсу «Стійке споживання для учнівської молоді»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конкурс, спрямований на формування в учнів культури сталого споживання як способу життя, проводила громадська спілка «Зелений центр Метінвест» у партнерстві зі всеукраїнською громадською організацією «Жива планета». Переможців – маріупольських педагогів і школярів – нагородили дипломами та цінними призами.

Наприкінці минулого року вчителі Маріуполя взяли участь у тренінгах і презентаціях з формування в школярів культури споживання, орієнтованої на здоровий спосіб життя, раціональне поводження з ресурсами та дбайливе ставлення до навколишнього середовища в межах великого всеукраїнського освітнього проєкту «Стійке споживання для учнівської молоді» громадської організації «Жива планета».
 
Педагоги отримали підготовлені дидактичні матеріали за темами. Їхнім завданням було розробити приклади вправ та завдань із різних предметів, щоб це було цікаво, відповідало програмі навчання, розкривало тему й мотивувало учнів до конкретних дій. Далі була робота зі школярами, презентація результатів учнівських команд та індивідуальних робіт.
 
«Школярі не просто були зацікавлені самі, вони навіть батьків навчали принципів свідомого споживання, – розповіла директор Методично-консалтингового центру Ірина СВЯТЧЕНКО. – Це важлива й актуальна тема не тільки для учнів і вчителів, а й для батьків та для кожного мешканця міста й сучасного суспільства».
 
Конкурсні роботи оцінювала компетентна комісія, до складу якої ввійшли представники Національної академії педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.
 
У конкурсі взяло участь 59 робіт, а переможці визначалися за такими номінаціями: «Педагогічний працівник», «Команда учнів» та «Учень». Серед викладачів перше місце посіла Світлана Тельбізова (ЗОШ № 50), друге місце розділили Тетяна Капікраян (ЗОШ № 50) і Людмила Добровольська (ЗОШ № 54). На третьому місці опинилися Ірина Шарапа (ЗОШ № 40 ім. Є. Місько), Алла Макєєва (ЗОШ № 39) та Олена Селезньова (ЗОШ № 33).
 
У номінації «Команда учнів» на другому місці Ніка Хаваліц, Лейла Алієва, Валерія Боднар (8-А клас ЗОШ № 52), на третьому – Олена Ромашова, Лія Балакова, Олександра Тимашова (5-А клас ЗОШ № 37). У номінації «Учень» на другому місці Аліна Смальова та Софія Корзюк, учениці 10 класу ЗОШ № 47. На третьому місці – учні 6-Б класу ЗОШ № 42 Єлизавета Камілавкіна і Микита Омельченко, а також учень 11-А класу навчально-виховного комплексу № 28 Родіон Кондрахін.
 
Як зазначила координатор громадської спілки «Зелений центр Метінвест» Вікторія КОШМАНОВА: «Ми із задоволенням нагородили переможців. Вчителям вручили цінні призи, а учням передали поштою цікаві книжки. Важливо, що тепер усі приклади, які були розроблені, розмістять на сайті, тож усі освітяни України зможуть їх використати у своїй безпосередній діяльності».