КСВ 15.10.2021 Читати 5 хв

У Криворізькому педуніверситеті відкрили студентський хостел

У гуртожитку Криворізького педагогічного університету відкрили перший студентський хостел. Проєкт створення доступного житла реалізували за фінансової підтримки Групи Метінвест. Координатором робіт виступила ГО «Криворізька фундація майбутнього».

 

Минулого року у фундації підписали угоду про співпрацю з вишами міста, де окреслено напрямки взаємодії. Серед них – розвиток інфраструктури, створення корисних просторів та сприятливих умов для навчання. На думку авторів проєкту, створення хостелу вирішить низку нагальних питань: підвищить туристичний потенціал Кривого Рогу, адже з’явиться можливість комфортної та економної ночівлі. До наукових заходів у педагогічному університеті зможуть долучитись більше учасників, також у хостелі зможуть зупинятись студенти-заочники, які не мешкають у гуртожитку.

У 2020-у році ми підписали меморандум з трьома університетами нашого міста для реалізації соцпроєктів, орієнтованих на соціальну підтримку студентів, молодих педагогів та покращення інфраструктури навчальних закладів. Разом із Групою Метінвест ми продовжуємо реалізовувати соціальні проєкти, корисні для усіх городян – доглянуті зони відпочинку, сучасні артоб’єкти, освітні проєкти, масові культурні і спортивні події.

Олена ЛЕЩЕНКО, директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього»..

Роботи з  облаштування хостелу тривали близько року. Вартість проєкту складає 620 тисяч гривень. За цей час оновили внутрішнє оздоблення 30 кімнат на двох поверхах гуртожитку, встановили вікна та двері, замінили електромережі та змонтували нові світильники. Закупили 65 комплектів постільної білизни та 350 одиниць меблів – ліжок, стільців, тумбочок та шаф. Облаштували також і кімнати спільного користування, де мешканці зможуть випрати та відпрасувати свій одяг.Проєкт створення студентського хостелу – це оновлення інфраструктури університету для тимчасового проживання абітурієнтів, митців, освітян, туристів або спортсменів, які відвідують наше місто. На сьогоднішній день у хостелі створено вже 60 ліжко-місць. У кімнатах є всі умови для тимчасового проживання. Собівартість одного ліжкомісця буде вартувати близько 120 гривень.

Ілля ЛИСОКОНЬ, керівник Молодіжного центру КДПУ та автор проєкту.

Завдяки співпраці підприємств Групи Метінвест із вишами міста у навчальних закладах вже відкрито три кімнати матері та дитини. Компанія також підтримує впровадження дуальної освіти та виступає партнером низки навчальних проєктів, таких як лідерська програма для вчителів точних наук STEAM-CAMP, кейс-чемпіонат M.Student Champ.Криворізькі підприємства Метінвесту системно підходять до розвитку освіти. Ми реалізовуємо проєкти, які направлені на підтримку талановитих студентів, поліпшуємо матеріально-технічну базу навчальних закладів. Для студентів та педагогів відкриваємо нові кабінети, IT-лабораторії, кімнати матері та дитини. Завдяки дуальній освіті допомагаємо майбутнім спеціалістам на практиці опанувати професійні знання, отримати перше робоче місце та можливість кар’єрного та професійного зростання. Тільки за останні чотири роки на наших комбінатах пройшли практику більш ніж 2 000 криворізьких студентів​​​​​​​.

директор з персоналу та соціальних питань Північногоо ГЗК Андрій ЩЕРБАК.

Нагадаємо, що цього року Група Метінвест вшосте виступає генеральним партнером «олімпіади робітничих професій», конкурсу WorldSkills Ukraine, який проходить у трьох містах України – Кривому Розі, Запоріжжі, Маріуполі.