КСВ 15.05.2018 Читати 4 хв

У Кривому Розі стартував конкурс

З новою грантовою програмою будь-яка зі шкіл Кривого Рогу та Широківського району зможе реалізувати найнестандартніші та най творчіші стартапи.  

Проекти, які підтримуватимуть ідеї «нової української школи», мотивуватимуть школярів до творчого та дослідницького розвитку або просто створять для дітей максимально комфортні умови навчання, можуть отримати грант до 100 тисяч гривень. Положення про конкурс 👉 Завантажити Проектні заявки на конкурс прийматимуться до 11 червня.

З #ClassMetinvest2018 школи можуть зробити процес навчання видовищнішим та ефективнішим. Сучасні лабораторії, класи IT-технологій та робототехніки, музеї, тренінгові центри – такі проекти розраховані на багаторічне використання, та за підтримки небайдужих педагогів стануть майданчиком для низки освітніх програм. На фінансову підтримку підприємств Метінвесту можуть розраховувати й ті школи, які вирішать упорядкувати свою територію: ландшафтне озеленення, сучасні спортивні майданчики займають не останнє місце в екологічному та фізичному вихованні дітей.    

«Підтримувати освіту означає інвестувати в наше спільне майбутнє. Хлопчаки та дівчата, яким вчитися цікаво, комфортно та не нудно, стануть набагато успішнішими та зможуть реалізувати себе. Це важливо для них самих, для їхніх батьків, для міста та країни загалом. Тому криворізькі підприємства Групи Метінвест у рамках чинних соціальних програм системно підтримують різноманітні освітні проекти.

Лише у 2017 році на їх реалізацію нами спрямовано майже 8 мільйонів гривень. Нова програма #ClassMetinvest допоможе спільно з небайдужими дорослими реалізувати для дітей ще більше яскравих ідей», – зазначив генеральний директор Центрального ГЗК Дмитро Шевчик. Детальну інформацію можна завжди дізнатися на сторінці Метінвест Кривий Ріг.