КСВ 17.10.2016 Читати 4 хв

У Кривому Розі відкрився скеледром для дорослих та дітей

В Інгулецькому районі Кривого Рогу відкрито сучасний скеледром у рамках програми «Місто – нашими руками». На його будівництво Інгулецький ГЗК Групи Метінвест виділив 140 тисяч гривень.  

Ідея про зведення скеледрому на території Інгулецького району належить керівнику громадської організації «Спортінг» Едуарду Невінчаному. Ініціативу спортсменів – створення екстремального майданчика для тренувань – підтримала конкурсна комісія. «У нашому мікрорайоні багато хлопців займаються скелелазінням.

Раніше їм доводилося займатися на деревах або їздити на природні скелі, а це далеко не завжди зручно діставатися. Тепер завдяки підтримці Інгулецького ГЗК наші екстремали тренуватимуться комфортно та безпечно. На сьогоднішній день вже понад 500 інгульчан підкорили десятиметрову вершину. Охочих професійно займатися скелелазінням будемо раді бачити у секції туризму при спорткомплексі», – розповів директор спортивного клубу «Інгульець», голова громадської організації «Спортінг» Едуард Невінчаний. Майданчик для скелелазіння – це кілька трас різної складності на відкритій площі понад 30 квадратних метрів. Для зручності мешканців об'єкт встановлений у парковій зоні біля спортивного клубу «Інгулець». Тут можуть займатися як дорослі, так і діти віком від 6 років. Безпеку тренувань забезпечує досвідчений інструктор.

«Ми отримуємо дедалі більше заявок спортивного спрямування. Тішить, що інгульчани дбають про своє здоров'я. А ми із задоволенням підтримуємо такі корисні ініціативи. Цього року криворізькі ГЗК Метінвесту інвестували у розвиток та популяризацію спорту майже 1 мільйон гривень. І цим ми допомагаємо нашим дітям рости здоровими, успішними, забезпечуємо їх якісним дозвіллям та можливостями для розвитку», – наголосив генеральний директор Інгулецького ГЗК Олександр Герасимчук.