КСВ 30.09.2021 Читати 5 хв

За сприяння Метінвесту в ДУЕТ відкрили кімнату матері та дитини

На базі криворізького вишу відкрили ще одну кімнату матері та дитини. Комфортні умови для перебування батьків із дітьми створили в Державному університеті економіки і технологій. Проєкт облаштування корисних просторів реалізовано в рамках меморандуму ГО «Криворізький фонд майбутнього» про співпрацю та розвиток вишів за фінансової підтримки Групи Метінвест.

Організатори проєкту стверджують, що основою кар'єрного зростання є якісна освіта. А створення комфортного середовища для студентів і викладачів із дітьми допоможе краще зосередитися на навчальному процесі.

– Торік «Криворізький фонд майбутнього» підписав меморандум із трьома вищими навчальними закладами міста. І створення кімнат матері та дитини – одна зі складових нашої співпраці. Подібні приміщення вже відкрили в Криворізькому національному університеті й у Криворізькому державному педагогічному університеті. Ми підтримуємо ідеї створення корисних креативних просторів, проєкт «Кімната матері та дитини» – один із них. Також у планах відкриття хостелу на базі гуртожитку педуніверситету. Це буде затишне місце для гостей нашого міста, які зможуть відпочити в комфортних умовах, – наголосила Олена ЛЕЩЕНКО, директорка ГО «Криворізький фонд майбутнього».

Тепер викладачі університету і студенти, які мають дітей, зможуть поєднати навчання чи роботу з виконанням сімейних обов'язків. У ДУЕТ працює й навчається 129 студентів і викладачів, що мають дітей віком до трьох років. Тому облаштування спеціального приміщення для догляду за малюками є актуальним.

– Це особливий проєкт, адже ми разом зі співробітниками фонду доклали зусиль до його реалізації. Ми створили таку кімнату, щоб полегшити життя молоді. Це кімната, де є все необхідне для молодої мами, де вона зможе подбати про свою дитину. Це має велике соціальне значення. Наступного року плануємо посаду спеціаліста з догляду за дітьми, – розповів Андрій ШАЙКАН, в.о. ректора Державного університету економіки і технологій.

У кімнатах є іграшки й необхідні меблі для догляду за дітьми. Разом із місцем для догляду за немовлятами та ігровою зоною облаштували й санітарну кімнату. Соціальну ініціативу університет вирішив доповнити й художньою складовою – розписати стіни приміщення креативними малюнками. Для цього оголосили конкурс ескізів. І зараз кімнату прикрашає банер, створений за малюнком переможниці конкурсу, студентки ДУЕТ.

Такі кімнати вкрай необхідні в університетах, адже трохи складно бути мамою та вчитися. Раніше я брала дитину з собою на навчання чи залишала з бабусею. Зараз, коли йду на заняття, лишаю сина тут, це дуже зручно.

прокоментувала Вікторія БОРИСОВА, студентка ІІІ курсу, мама 6-річного хлопчика.

Нагадаємо, що «Криворізький фонд майбутнього» підписав угоду про співпрацю з трьома найбільшими вишами міста – Криворізьким державним педагогічним університетом, Державним університетом економіки і технологій, Криворізьким національним університетом. Головна мета співпраці – соціальна підтримка студентства й розвиток інфраструктури навчальних закладів.