КСВ 28.04.2021 Читати 3 хв

За підтримки Метінвесту в Авдіївці розпочали будівництво нового ігрового комплексу

ГО «Авдіївка. Платформа спільних дій» за фінансової підтримки Групи Метінвест продовжує впорядковувати місто. Незабаром пустир на дев'ятому кварталі між будинками 15 і 27 стане місцем, де з користю будуть проводити своє дозвілля авдіївці. Будівництво нового ігрового комплексу вже почалося.

Робітники підготували територію для забудови, зачистили її від сміття, вирівняли поверхню, завезли будівельний матеріал для основи майданчика. Встановити дитячий комплекс планується вже цього літа. М'яке спеціальне покриття зробить його безпечним і зведе до мінімуму ризик отримати травму під час гри.

Майданчик розрахований на малюків і підлітків до 16 років. Це буде другий такий унікальний майданчик у місті – суперміцні та якісні ігрові елементи доставлять прямо з Польщі. Минулого року подібний дитячий комплекс збудували в районі вулиць Менделєєва та Гагаріна.

Ми з нетерпінням чекаємо, коли в Авдіївці з'явиться ще один сучасний комплекс для дітей. Приємно, що про нас думають, і місто розвивається. Дякуємо АКХЗ та «Платформі» за те, що роблять для наших дітлахів, – подякувала мешканка Авдіївки, мама двох дітей Марія Шламенко.

Місце під забудову майбутнього майданчика вибрали не випадково. Цей район є густонаселеним – поруч розташовані дитячий садок, школа, велика кількість багатоквартирних будинків. ГО «Платформа спільних дій» також проводила опитування місцевих жителів, чи вони підтримують ідею будівництва на цьому місці дитячого майданчика. Абсолютна більшість голосів була «за».

Наша організація за підтримки компанії Метінвест робить усе, щоб дитинство маленьких авдіївців було сповнене яскравими барвами. Ігровий комплекс плануємо подарувати вже влітку, щоб найбезтурботніша пора, канікули, пройшли для дітей весело й на свіжому повітрі, – поділилася директор ГО «Авдіївка. Платформа спільних дій» Оксана Трегубчук.

Раніше повідомлялося, Авдіївський коксохімічний завод компанії Метінвест у межах програми соціального партнерства за дев'ять років інвестував у розвиток Авдіївки понад 100 млн грн. Також за цей час компанія направила на розвиток шкіл і дитячих садків 24 млн грн.