Метінвест Політехніка 06.04.2022 Читати 4 хв

Усім, хто планує вступити до вишу у 2022 році, важливо до 9 квітня зареєструватися учасником ЗНО

В умовах воєнного стану в країні Міністерством освіти і науки України переглядається перелік і формат вступних випробувань.

Однак, щоб мати змогу потрапити на навчання для здобуття ступеня «БАКАЛАВР» у 2022 році, треба до 9 квітня 2022 створити реєстраційну картку учасника ЗНО за посиланням.

Інструкція:

1. Уважно заповніть поля з прізвищем, ім’ям, по батькові (за наявності), датою народження, серією (за наявності) і номером паспортного документа.

2. Заповніть поля для вибору предметів ЗНО попри те, що вступ відбуватиметься за процедурою, відмінною від процедури проведення класичного ЗНО (можна обрати, наприклад, українську мову і математику).

3. Якщо маєте змогу, роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа (за потреби можете додати медичний витяг про потребу створення для вас спеціальних умов для проходження тестувань) і:

- У разі, якщо ви (або ваші діти) цього року закінчуєте здобувати повну загальну середню освіту, передайте пакет документів керівникові закладу освіти, де ви навчаєтеся (за можливості, якщо такої можливості немає – створення реєстраційної картки буде достатньо);

У разі, якщо ви вже отримали повну загальну середню освіту, надішліть за можливості такий комплект документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Київська, 46, м. Вінниця, 21009). Якщо ви не можете скористатися засобами поштового зв’язку, надішліть документи на електронну адресу: vintest@vn.testportal.gov.ua. У темі листа зазначте своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.

Найголовніше – встигнути зареєструватись до 09 квітня 2022 року!

Навіть у скрутні часи потрібно думати про майбутнє. Про долю одного з найсміливіших проєктів незалежної України – першого недержавного гірничо-металургійного університету Метінвест Політехніка – розповідає ректор університету Олександр Поважний.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.