Комфорт співробітників 23.11.2021 Читати 4 хв

На АКХЗ покращили умови робочого побуту для 300 заводчан

На Авдіївському коксохімічному заводі після капітального ремонту відкрили два поверхи санітарно-побутового корпусу для працівників вуглепідготовчого цеху №1, залізничного цеху та відділу технічного контролю. Тепер збиратимуться на зміну і упорядковуватиме після роботи в комфорті понад 300 заводчан. У ремонт об'єкту інвестовано понад 12 млн. грн.

АКХЗ продовжує реалізацію програми «Робочий побут» – на заводі оновлюються санітарно-побутові приміщення, кімнати їди, санвузли, кімнати змінно-зустрічних та робочих зборів.

Черговий проект програми – ремонт другого та третього поверхів СБК №2 площею близько 700 квадратних метрів. У корпусі повністю замінені електромережі, системи гарячого та холодного водопостачання, водовідведення та опалення. Встановлено нові вікна та двері, змонтовано сучасну витяжну систему, завдяки якій влітку до приміщення не потрапляє гаряче повітря, а взимку – холодне, повністю виконані оздоблювальні роботи та встановлена ​​сантехніка. У кожного співробітника тепер є індивідуальна шафка, у приміщеннях є фени для волосся, сушарки для рук та кулери.

Гідні умови праці – важливе питання для Авдіївського коксохіму. Завод системно реалізує програми облаштування робочих місць та місць відпочинку. Адже від комфорту та настрою співробітників залежить відношення до роботи та якість праці. Ми дослухаємося до побажань наших працівників та намагаємось наблизити побутові умови на підприємстві до сучасних стандартів. Загалом у 2021 році на розвиток соціальної сфери заводу Група Метінвест направила понад 38 млн. грн.

— Віталій ЛИТОВКА, генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу.