Важлива новина 12.03.2022 Читати 5 хв

Укрметалургпром вимагає виключити всі російські компанії з Всесвітньої асоціації виробників сталі Worldsteel

Упродовж двох тижнів війни російські окупанти порушують усі можливі правила й міжнародні угоди, демонструючи жорстокість терористів, яку не бачив світ із часів Другої світової війни. Асоціація Укрметалургпром, що об'єднує провідні металургійні підприємства та гірничо-збагачувальні комбінати України, а також науково-дослідні, проєктно-конструкторські й навчальні інститути, звертаються до найбільшої та найавторитетнішої галузевої асоціації Worldsteel із вимогою виключити зі Всесвітньої асоціації виробників сталі всі російські компанії. Ми вважаємо їх посібниками терористів, що фінансують війну. Їх метал став руйнівним, призначеним для кривавої розправи над українським народом.

Голові Виконавчої ради директорів Всесвітньої асоціації виробників сталі (Worldsteel) п. Саджану ДЖИНДАЛУ

Генеральному директору Всесвітньої асоціації виробників сталі (Worldsteel) Доктору Едвіну БАССОНУ

Шановний пане Джиндале!

Шановний пане Бассоне!

Звертаємося до Вас від імені всіх металургів і гірників України. Наразі в нашій країні йде війна. Життя мільйонів ні в чому не винних українців зруйновано. Напавши на Україну та погрожуючи ядерною зброєю іншим країнам, Росія поставила під загрозу безпеку всього світу.

Через два тижні війни стало зрозуміло, що російські окупанти порушують усі можливі правила й міжнародні угоди, демонструючи жорстокість терористів, яку не бачив світ із часів Другої світової війни. Зруйнована інфраструктура, стерті з лиця землі житлові квартали, лікарні та пологові будинки, школи й дитячі садки, розстріляні літні люди, жінки та діти. Просто зараз сотні людей прощаються з життям у холодних підвалах без їжі, води, електрики та зв’язку, не маючи можливості вибратися з оточення.

Народ України переносить усі тяготи війни з гідністю й честю. Прості українці, держава та бізнес об’єдналися, щоб протистояти російським окупантам. Українська металургійна спільнота також усіма силами допомагає армії, організує гуманітарну допомогу, не зупиняє роботу підприємств там, де це можливо, підтримуючи економіку країни. Багато металургів і гірників приєдналися до лав українських збройних сил, щоб захищати свою батьківщину. Бомбосховища металургійних та гірничодобувних підприємств стали другою оселею для жителів Маріуполя, Авдіївки, Кривого Рогу, Запоріжжя й інших українських міст.

Сьогодні весь світ співпереживає Україні. Європейський бізнес покидає російський ринок, усе менше людей і компаній хочуть мати справу з непередбачуваною країною-агресором. Ця підтримка для нас безцінна. Вона дає нам сили боротися та вірити в нашу перемогу. 

Всесвітня асоціація виробників сталі – найбільша й найавторитетніша галузева асоціація. Проте, на жаль, серед її поважних учасників є представники окупантів – компанія «Євраз» Магнітогорський металургійний комбінат, «Металоінвест», група НЛМК, Трубна металургійна компанія, «Северсталь», асоціація «Русская сталь» та інші.

Ми вважаємо ці російські компанії посібниками терористів, що фінансують війну. З їх мовчазної згоди колись життєдайний метал перетворився на руйнівний, призначений для кривавої розправи над українським народом.

Ми звертаємося до Вас із проханням виключити зі Всесвітньої асоціації виробників сталі всі російські металургійні компанії. Вони не гідні займати місце у світовій металургійній спільноті й користуватися перевагами членства у Вашій асоціації. Ваша підтримка стане для металургів і всього народу України внеском у нашу перемогу та торжеством справедливості. 

З повагою, 
Олександр Каленков, 
Президент ОП «Укрметалургпром»

Відкритий лист від об’єднання підприємств «Укрметалургпром» до Всесвітньої асоціації сталі Worldsteel

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.