Безпека 08.11.2021 Читати 3 хв

На ПівнГЗК відкрили навчально-тренувальний полігон

У рамках інвестиційної програми Північний ГЗК облаштував тренувальний полігон для відпрацювання навичок безпечної роботи на висоті. На його створення Група Метінвест направила 2,4 млн. гривень.

Навчальний полігон складається із чотирьох тренувальних зон. Вони імітують різні робочі майданчики і дозволяють відпрацьовувати навички з 30 видів робіт на вертикальних анкерних лініях і сходах, підйомах і спусках по опорах, а також самостійної евакуації. Завдяки спеціальному обладнанню працівників цехів навчають прийомів безпечної роботи у просторі без опор та в обмеженому просторі. Крім того, на полігоні планують освоювати сучасні страхові системи.

Навчання роботам на висоті стартувало у листопаді. Для кожної професії підготували індивідуальні програми з теорії та практики, з обов'язковим складанням іспитів. Заняття проводять сертифіковані фахівці з промислової безпеки та рятувальники Кривого Рогу.

Навчання – важлива складова безпечного виконання робіт. Північний ГЗК регулярно проводить семінари, протиаварійні тренування із залученням експертів з усіх міст України. Співробітники комбінату поповнюють знання у провайдерів навчальних курсів – «Асекуро-Україна», «Промислова безпека», «Метінвест-Політехніка». Такий підхід допомагає знизити травматизм, підвищити особисту відповідальність за безпечну працю на кожному робочому місці.

Орландо ТОРРЕС МАЧАДО, директор з охорони праці, промбезпеки та екології Північного ГЗК.

Нагадаємо, восени минулого року на Північному ГЗК провели семінар з роботи на висоті для лінійних керівників та фахівців з охорони праці спільно з колективом профільного журналу «Промислова безпека».