Важлива новина 29.03.2022 Читати 4 хв

У Запоріжжі вимушені переселенці отримують продуктові набори від Фонду Ріната Ахметова

Гуманітарну допомогу в межах програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів» надають біженцям, евакуйованим до Запоріжжя із зони бойових дій.

До складу наборів входять продукти першої потреби: борошно, макарони, цукор, тушковане м'ясо, паштет, печиво.

– У цей нелегкий час ми змінили профіль своєї діяльності з покращення рідного міста на сприяння вимушеним переселенцям. Так ми долучилися до процесу допомоги Фонду Ріната Ахметова. Мережа міст, куди надходять продуктові набори від Фонду, суттєво розширилася. Ми орієнтуємо людей по Запоріжжю, а процедура отримання таких наборів максимально спрощена – потрібна лише прописка, паспортні дані, контакт, – розказує про деталі акції керівник громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Олександр БАЛАБА.

Вимушені переселенці активно пішли за наборами вже в перший день видачі цієї гуманітарної допомоги в Запоріжжі – 28 березня. Процес стартував чітко, спокійно, організовано. За годину з початку видачі допомоги її отримали понад сто евакуйованих. Люди часто йшли з дітками. До Запоріжжя вони потрапили з різних регіонів, але всі ці місця на слуху як гарячі точки – Волноваха, Маріуполь, Ромни (Сумська область), Гуляйполе, Василівка, Оріхів, Пологи.

– Інформацію про видачу продуктів ми завчасно передали до райадміністрацій, розмістили в Фейсбуці, Інстаграмі, спрацювало сарафанне радіо. Тут же нам евакуйовані можуть поставити всі питання, які їх хвилюють, та отримати на них відповіді, – розповідає фахівчиня відділу управління проєктами громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Владислава ЧЕПЕЛЬОВА.

Тим часом до центру під’їжджає машина з черговою партією продуктових наборів.

– Їх отримають усі, хто прийде за цими наборами. Ми готові допомогти всім, хто потребує допомоги, – запевнив керівник громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Олександр БАЛАБА.

Отримати гуманітарну допомогу можна протягом тижня, починаючи з 28 березня, в офісі Представництва ГС «Зелений центр Метінвест», з 10:00 до 16:00. Телефон: (067) 177-06-34.

Видається один набір на одну людину. При собі мати документ, що посвідчує особу (паспорт).

Зазначимо, що гуманітарна допомога надається в межах дії програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів». За 16 років роботи Фонд Ріната Ахметова допоміг вижити 8 мільйонам осіб. З них 3,5 мільйона були врятовані на Донбасі.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.