Важлива новина 03.04.2022 Читати 4 хв

У Запоріжжі відкрилося шість кабінетів психологічної підтримки для біженців

Фахівці працюють у центрах тимчасового розміщення вимушених переселенців.

Як зазначають психологи, людям із гарячих точок, незалежно від статі чи віку, потрібна кваліфікована психологічна допомога. Це дозволяє подолати кризи, моральні травми та негативний емоційний стан. Переселенцям, які вирвалися з-під обстрілів, допомагають досвідчені психологи Фонду Ріната Ахметова. Ці професіонали вже мають досвід роботи з воєнною травмою, адже з 2014 року вони працювали з постраждалим від збройного конфлікту на Донбасі. Наразі до психологів уже звернулися 300 людей – фактично кожен десятий з евакуйованих.

Нагадаємо, раніше Група Метінвест у межах співпраці з Wellbeing Company створила для всіх співробітників компанії сервіс психологічної підтримки «Метінвест – разом!». Працівники та члени їхніх сімей можуть дзвонити на спеціальну лінію або писати в меседжер, щоб отримати безплатну консультацію експертів. Окрім індивідуального спілкування з фахівцями сервісу, є групи «Сильні разом!». Це онлайн-зустрічі, що проводять спеціалісти з кризової підтримки. Психологічну допомогу надають професійні психологи і коучі, які вміють працювати з будь-яким емоційним станом.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.