Гуманітарна допомога 01.04.2022 Читати 4 хв

У Запоріжжі Фонд Ріната Ахметова передає переселенцям з гарячих точок продуктові набори

Нова партія гуманітарної допомоги від Фонду Ріната Ахметова прибула до Запоріжжя, де її продовжать роздавати вимушеним переселенцям.

Тисячі вимушених переселенців із зони бойових дій прибувають до Запоріжжя, де їм допомагають чи не всім містом. Адже люди приїжджають фактично без речей, одягу, взуття, ліків і продуктів, тікаючи від війни в безпечне місто.

Серед помічників – громадські спілки. «Зелений центр Метінвест» видає переселенцям гуманітарну допомогу від Фонду Ріната Ахметова. За три дні волонтери спілки роздали більше ніж тисячу наборів з найнеобхіднішими продуктами. За словами мешканців гарячих точок, яким пощастило вирватися в мирне Запоріжжя, така допомога додає сил і впевненості.

– Нам обідати дають раз на день, але щось треба доварити, доготувати. Величезне спасибі всім. Дякую і місцевим мешканцям, які приносять одяг – у їхній теплій куртці я їхала, бо взагалі не було нічого з одягу, – говорить вимушена переселенка з Гуляйполя Віра.

– Фонд Ріната Ахметова вже багато років займається благодійністю, і у важкі для всієї країни часи ця допомога буде ще істотнішою. Підтримки, яка зараз надається, вистачить на всіх людей. Ми готові прийняти велику кількість. На складах усе є. Єдине, що нам потрібно, щоб люди до нас приходили та отримували ці набори. І, звісно ж, нам потрібно, щоб закінчилася війна,– зазначив керівник представництва громадської спілки «Зелений центр Метінвест» у Запоріжжі Олександр БАЛАБА.

За продуктовими наборами люди, що виїхали із зони бойових дій, можуть приходити до «Зеленого центру Метінвест» у Запоріжжі. Відділення працює в будні з 10:00 до 15:00. Контактний номер телефона: (067) 177-06-34. Щоб отримати допомогу, з собою необхідно мати паспорт.

Нагадаємо, з початку війни Фонд Ріната Ахметова спільно з бізнесами SCM направляє фінансування для допомоги України та українців. Фонд передав Україні 200 тисяч продуктових наборів і понад 500 тисяч одиниць медикаментів. До Запоріжжя Фонд Ріната Ахметова передав 40 тисяч одиниць медикаментів екстреної допомоги. Також знову відкрита програма допомоги пораненим дітям. За 16 років роботи Фонд Ріната Ахметова допоміг вижити 8 млн людей – 3,5 млн із них були врятовані на Донбасі.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.