Наразі ця сторінка ще не доступна українською
29.06.2016 Читати 4 хв

У ДІТЕЙ ІЗ «ЗЕЛЕНОГО РОСТКА» ПРОЙШОВ ПЕРШИЙ ВИПУСКНИЙ

У екологічного освітнього проєкту «Зелений росток» Зеленого центру Метінвест перші випускники! 27 дітлахів пройшли трирічний цикл навчання за програмою та отримали дипломи про закінчення. Не всі діти стануть екологами, але базу знань тепер мають серйозну.

За три роки «Зелений росток» встиг стати відомим у Маріуполі та за його межами проєктом. Не дивно, адже лише за цей рік юні екологи провели близько 35 цікавих та корисних для довкілля акцій. У них взяли участь понад півтисячі дітей. Деякі з акцій вийшли далеко за межі 13 клубів «Зеленого ростка». Наприклад, учні шкіл №53, №41 та №64, дізнавшись про те, що юні екологи збирають відпрацьовані батарейки, із задоволенням до них приєдналися.

У результаті значно елементів живлення потрапило до довкілля. Від моменту старту акції до сьогодні дітлахи здали на утилізацію до Львова через «Зелений центр Метінвесту» понад 150 кг батарейок. Зацікавила маріупольців і ще одна акція юннатів – «Поліетилен загрожує планеті». У клубах відбулася серія дебатних турнірів, проведено конкурс коміксів «Подорож пакетика», біля великих магазинів діти роздали мешканцям близько 500 паперових пакетів замість поліетиленових.

Головне, як кажуть самі учасники проєкту, що їх не змушували щось робити, а змогли зацікавити та розвинути бажання самостійно дбати про рідне місто. Після урочистої частини – вручення дипломів випускникам, грамот та подарунків найактивнішим учасникам – юннатів чекав захопливий квест «6-й елемент» на свіжому повітрі.