КСВ 04.05.2022 Читати 6 хв

У Лозуватському парку, облаштованому за допомоги Центрального ГЗК, відкрили весняний сезон

У Лозуватці зазеленіли дерева й чагарники, висаджені в рамках проєкту реконструкції парку відпочинку для дітей і дорослих. Координатором осучаснення парку у 2021 році виступила громадська організація «Криворізька фундація майбутнього». Проєкт реалізується за фінансової підтримки компанії Метінвест.

У парковій зоні, розпланованій за новим дизайн-проєктом, перед зимовими морозами, висадили дорослі дерева клену, сливи, кримської сосни, а також понад 400 кущів барбарису, ялівцю, спіреї, дейції та калини. Усі рослини добре перезимували на новому місці і вдало вписалися у ландшафт. Тепер радують око місцевих жителів.

«Створення зони відпочинку у Лозуватці стало першим великим проєктом у співпраці з Центральним ГЗК в рамках підписаного торік меморандуму. Місцеві мешканці давно потребували такого простору, тому жителі активно долучилися до обговорення і саме за їхніми рекомендаціями був створений дизайн місця відпочинку», - розповів Віталій Яценко, голова Лозуватської територіальної громади.

В рамках реконструкції парку відпочинку вже облаштовані пішохідні доріжки. Їх вимостили кольоровою тротуарною плиткою у вигляді національного орнаменту. Також тут встановили лави, ліхтарі та смітники, а ще фотозону «Я люблю Лозуватку».

«Метінвест має багаторічний досвід співпраці з громадами. Спільними зусиллями у будь-який час реалізуємо для людей важливі ініціативи, приходимо на допомогу. Проводимо ремонти та облаштування навчальних, культурних та медичних закладів, розвиваємо інфраструктуру. Наразі, з початком війни, дбаємо також про гуманітарне та медичне забезпечення жителів сільської місцевості», - сказав Дмитро Шевчик, генеральний директор Центрального ГЗК.

Нагадаємо, що з початку війни в Україні компанія Метінвест та Фонд Ріната Ахметова забезпечили ліками першої необхідності Центр первинної медико-санітарної допомоги Лозуватської сільської ради, а також передали продуктові набори для пільгових категорій громадян у рамках гуманітарного проєкту «Рятуємо життя».

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.