Кар'єра 21.07.2021 Читати 4 хв

Можливості працевлаштування для молоді

Центр кар'єри Метінвест взяв участь у zoom-конференції маріупольської молоді з роботодавцями міста в межах проєкту «Відкриті можливості для всіх». Слухачам розповіли про перспективи працевлаштування та можливості кар'єрного зростання для молодих спеціалістів на підприємствах Групи Метінвест. Організатором зустрічі виступила громадська організація «Маріупольська спілка молоді».

Під час онлайн-зустрічі десятки маріупольських хлопців і дівчат отримали корисну інформацію про ринок праці в місті. Вони поспілкувалися з потенційними роботодавцями, серед яких були представники гірничо-металургійної галузі, готельного та ресторанного бізнесу, муніципалітету, трамвайно-тролейбусного управління.

Регіональна менеджерка Центру кар'єри Метінвест Яніна Войцеховська розповіла молоді, що Група Метінвест – це надійний і відповідальний роботодавець, який гарантує стабільну заробітну плату й розширений соцпакет. Крім того, компанія постійно інвестує в розвиток молодих спеціалістів: від навчання в корпоративному університеті та фінансування професійних конкурсів до перекваліфікації майбутніх і теперішніх співробітників.

– Центр кар'єри Метінвест є головною ланкою комунікації між роботодавцем і претендентом. Наші фахівці готові допомогти з такими питаннями, як профорієнтація, кар'єрне консультування, практика, стажування та вибір вакансії, виходячи з досвіду й побажань претендента. Наразі підприємства гостро потребують кваліфікованих верстатників, токарів та електромонтерів. Також відкриті вакансії для юристів, перекладачів і менеджерів із договірної роботи. Як бачите, у нас є вакансії для всіх, хто хоче працювати й стати частиною великої міжнародної компанії, – повідомила регіональна менеджерка Центру кар'єри Метінвест Яніна Войцеховська.

Також вона розповіла, що Група Метінвест реалізує стипендіальні програми та підтримує дуальну систему освіти. Студенти, які обрали технічні спеціальності, мають можливість проходити оплачувану практику на підприємствах компанії. Найкращим надається перше робоче місце й відкриваються широкі перспективи для подальшого просування кар'єрними сходами.

У Маріуполі Центр кар'єри Метінвест працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 за адресою: проспект Металургів, 68. За додатковою інформацією можна звернутися до фахівців, які розкажуть про вакансії, заробітну плату, графік роботи й дадуть відповідь на інші питання. Зателефонуйте на гарячу лінію: 0 800 606 000 чи напишіть на електронну пошту: ckm.mr@metinvestholding.com.